Учасниця модельних реаліті Нового каналу, фіналістка проєкту «Супер Топ-модель по-українськи» Олександра Литвин вперше стала мамою. Про це вона та її партнер, криптобізнесмен Тимур Трушковський повідомили в соцмережах.

“Наша любов народилась учора”, – пише молода мама (йдеться про 17 лютого 2024 року). На світлині в профілі – крихітні ніжки. А у сторис – личко малюка і деталі про нього.

У Саші і Тимура – син. “І не пишіть мені, що він схожий на тата. Бо за моєю версією він моя копія, а слово мами закон”, – жартує Литвин.

саша литвин модель по українські трушковський народила діти синсаша литвин модель по українські трушковський народила діти син

Імені малюка вони поки не називають. Відомо, що пологи пройшли в США, де наразі мешкає молода родина.

“Ми з коханим дізналися про вагітність, коли прилетіли з Чикаго. Просто досить дивно почувалася. А взагалі приблизно півтора року в нас пішло на те, щоб побачити дві смужки, – розповідала Саша раніше. – Морально вагітність – це значно складніше, аніж може здатись. Та ми довго чекали цього, тож, звісно, були готові. Не робили гендер-паті, бо знали, кого чекаємо. І сумнівів не було”.

саша литвин модель по українські трушковський народила діти син
Саша Литвин за кілька днів до пологів

саша литвин модель по українські трушковський народила діти син

2023 року мамою вдруге стала наставниця Олександри в модельному проєкті, Алла Костромічова. У неї народилась дочка, яку назвали Аврора.

Нагадаємо, днями вдруге стали батьками модель Дарія Хлистун і Макс Михайлюк, учасник проєкту “Холостяк”. У іншого “Холостяка” Макса Чмерковського скоро народиться третій малюк.

Фото: instagram.com/aleksandra.litviin, instagram.com/iwantdblt

Дивіться також:

“Холостяк” Макс Михайлюк і модель Даша Хлистун стали батьками вдруге: перші фото

Джамала вагітна третьою дитиною: фото