Ольга Харлан продає свою копію у вигляді ляльки Барбі заради українських вояків (ФОТО)

Шаблістка Ольга Харлан, титулована українська чемпіонка, виставила на аукціон унікальний лот – свою ляльку Барбі. Це не просто іграшка і її власність – вона єдина у світі. Ця Барбі – копія самої Ольги, частина колекції Mattel під назвою Dream Gap, що прославляла спортсменок-натхненниць. Харлан серед них – єдина українка.

Разом із порталом “Трибуна” Ольга розмістила ляльку на eBay. “Гроші з аукціону підуть для клініки  “Бодро” на реабілітацію українських військових, які постраждали у результаті війни”, – повідомляє Харлан.

ольга харлан лялька барбі продає на аукціоні допомога воїнам зсу

Лот унікальний – тож і ціна відповідна: стартує з 10 тисяч доларів.

ольга харлан лялька барбі продає на аукціоні допомога воїнам зсуольга харлан лялька барбі продає на аукціоні допомога воїнам зсу

Нагадаємо, нещодавно Ольга Харлан стала героїнею новин усього світу – не тільки через майстерний виступ на чемпіонаті світу в Мілані, а й через принципову відмову тиснути руку росіянці-суперниці.

Переможена конкурентка влаштувала демарш і відмовлялась іти з майданчика протягом 52 хвилин, допоки Харлан не вручили чорну картку на знак дискваліфікації.

Проте в підсумку Ольга поїде на Олімпіаду – а ця історія стала приводом в усьому світі поговорити про доцільність участі спортсменів з країн-агресорок у спортивних змаганнях і необхідності рукостискань як таких.

Фото: instagram.com/olgakharlan

Дивіться також:

Що Ольга Харлан сказала росіянці на турнірі з фехтування: інтерв’ю спортсменки

Моменти тріумфу Лілії Подкопаєвої: 7 архівних фото

Оксана Баюл: як незалежна Україна 29 років тому здобула перше золото на Олімпіаді