“Панічно боюсь і пишаюсь”: Маша Єфросиніна показала чоловіка, який воює добровольцем (ФОТО)

23 березня – свято в родині Маші Єфросиніної: день народження її чоловіка Тимура Хромаєва. Та цьогоріч свято особливе, адже пара зустрічає його не разом, бо Тимур пішом добровольцем на війну.

Про це Маша вперше розповіла на початку 2023 року. Під світлиною Тимура у формі ЗСУ вона написала “У мене всі ці місяці просто фізично та психологічно не вистачало сил показувати вам цю нову даність нашого життя з Тимуром…. Мені дуже страшно. Але я нічого не можу вдіяти – це рішення мого чоловіка”.

Вітання із 48-річчям сьогодні – з тими ж почуттями: “З днем народження, мій Тимуре! Тепер я знаю, як це – панічно боятися та пишатися одночасно…” – пише Маша в інстаграмі. І показує чоловіка в цивільному і військовому житті.

маша єфросініна чоловік тімур хромаєв зсу служить
Тимур Хромаєв
маша єфросініна чоловік тімур хромаєв зсу служить
Тимур Хромаєв

Маша Єфросиніна і Тимур Хромаєв одружені 19 років. Познайомилися вони випадково. Про це Маша розповіла раніше в інтерв’ю “Каравану історій“. “Ялта – друге за значимістю місто для мене. Я саме там познайомилася з Тимуром, прямо на набережній. … На той момент я вже давно жила в Києві, працювала на «Новому каналі» в «Підйомі», і треба було приїхати до Ялти на вікенд з подружками, щоб зустріти свою долю! Фактично мій рідний Крим подарував мені чоловіка”.

Фото: instagram.com/mashaefrosinina

Дивіться також:

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв відзначають 19-ту річницю весілля: архівні фото церемонії

“Тепер він грає лише в війну”: Маша Єфросиніна показала підрослого сина (ФОТО)