“Тепер він грає лише в війну”: Маша Єфросиніна показала підрослого сина (ФОТО)

Війна змінила долі і свідомість усіх українців – маленьких і дорослих, знаменитих і далеких від зіркового життя. Змінила вона і молодшу дитину Маші Єфросиніної – її єдиного сина Олександра.

В “Інстаграмі” Маша поділилася подробицями про 8-річного хлопчика – і показала рідкісне атмосферне фото із ним у осінньому парку.

“Сашка ми вдома з народження називали «хлопчик-добро»: він всіх нас «лікував» своїм іграшковим набором Айболіта; не дозволяв чіпати ані павуків, ані мошок; з кожної прогулянки приносив мені листя та квіти, плакав на всіх кіносценах з тваринами. Навіть приручив ворону, що прилітала до нас щоранку на балкон!

Взагалі мріяв стати фермером-поліцейським!

І от тепер він грає лише в війну… Видалив з планшету на фіг всі розвиваючи ігри, поліцейскі гонки, все, дивлюся, навіть не оновлюється, а от стрілялки завжди…

маша єфросиніна діти син

Я йому: «Не можна, я проти стрілянини, проти вбивств». А він мені: «Я вбиваю ворогів! Мамо, я хочу перемогти. Я хочу додому! Я допомагаю татові!» І що я маю сказати у відповідь? Якщо його тато на мої мольби приїхати до нас хоча б на три дні, відповідає: «Випиздимо всю гидоту з нашої землі, тоді я приїду, щоб вас забрати додому», – не добирає слів Маша, описуючи досвід своєї родини.

“Все змінилося! Всі мої сталі думки щодо виховання сина, до толерантності, щодо стосунків з чоловіком. Я знаю, що у вас також… Не діє більшість внутрішніх правил та звичок, погляди на мораль та віру теж змінили кут”, – зізнається телеведуча.

Втім, вона це написала не для того, щоб пожалітися. Розуміючі, що подібні трансформації так чи інакше прееживають усі українці, Маша записала велике інтерв’ю з авторитетною спеціалісткою з дитячої нейропсихологіі. “Там буде багато важкої правди для всіх нас, дівчата. А поки лише скажу, що почалося наше інтерв з її заяви, що «в Україні з 24-ого лютого немає нетравмованих дітей», – сумно констатує телеведуча.

Фото: instagram.com/mashaefrosinina

Дивіться також:

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв відзначають 19-ту річницю весілля: архівні фото церемонії

Такий дорослий! Тіна Кароль із сином відвідали штаб-квартиру ООН (ФОТО)

Андрій Бєдняков став батьком вдруге: деталі і фото з пологового