Фронтмен гурту ТНМК Олег “Фагот” Михайлюта, який з перших днів повномасштабного вторгнення служить у лавах київської тероборони, – батько єдиного сина. Микита підліток, і у свій вихідний Фагот вирішив познайомити його зі зброєю.

Світлинами музикант поділився в “Інстаграмі“. “Відтепер дозвілля з нащадками набуло інших сенсів. На жаль. Але саме так ми побудуємо те, що маємо побудувати! Слава Україні!” – написав він.

фагот син війна 2022
Олег “Фагот” Михайлюта із сином
фагот син війна 2022
Олег “Фагот” Михайлюта із сином

У своїх соцмережах Михайлюта активно ділиться військовими буднями – в тих межах, звісно, в яких це дозволено. Зокрема, показує й інших зіркових вояків. Багато хто зі знаменитостей поміняли мікрофони і музичні інструменти на автомати та гармати. Служить фронтмен гурту Kozak System Іван Леньо, із яким ТНМК записали спільний трек “Мамо“.

фагот син війна 2022
Олег “Фагот” Михайлюта та Іван Леньо

Служить і колега Михайлюти в іншій справі – по “Танцях з зірками“, а саме Дмитро Дікусар. “Хоча я знав, що Дімка-тренер зараз в ЗСУ, сьогодні дуже несподівано побачив його з калашом! І подумалось, що із ним він виглядає так само органічно, як і на паркеті!” – зауважив Фагот.

фагот син війна 2022
Олег “Фагот” Михайлюта і Дмитро Дікусар

Інший учасник ТНМК, Фоззі, тех не стоїть осторонь: він став волонтером.

фагот син війна 2022
Фоззі із ТНМК став волонтером на війні

Фото: instagram.com/fahot, instagram.com/tnmkongo

Дивіться також:

Донька Кузьми Скрябіна продає реліквію батька для допомоги ЗСУ

Макс Барських — про порятунок родини від окупації і тренування в ЗСУ

Валерій Харчишин розійшовся з дружиною: «Я маю інші стосунки»