Павло Зібров розповів, чому його донька скасувала весілля з бізнесменом

Співак Павло Зібров належить до тих артистів, які із задоволенням розповідають про своє життя і творчість. З гордістю співак говорить і про свою доньку Діану, яка є його піар-менеджеркою. Саме вона допомогла батькові не падати духом на початку повномасштабного вторгнення.

Про дочку та деякі моменти її особистого життя артист ексклюзивно розповів проєкту ЖВЛ. Зокрема – чому дочка скасувала весілля з бізнесменом, із яким зустрічалася кілька років.

Говорячи про початок великої війни, Павло Зібров згадує: “Діана молодець, нічого не боялась. Казала: “Я нікуди не їду, я тут, чим можу допоможу  – когось забрати, перевезти”.

павло зібров дочка жених весілля відмінила
Павло Зібров із дочкою Діаною
павло зібров дочка жених весілля відмінила
Павло Зібров із дочкою Діаною

А ще саме вона надихнула тата-співака переспівати свій гіт “Мертві бджоли не гудуть“. “Донька мені каже: щось, тато, ти засумував, більше стало ліричних пісень. А давай переробимо “Мертві бджоли”: “На цим світі бий соколе, хай відчують нашу лють, мертві орки, мертві орки, мертві орки не гудуть” – геніальна фраза народилась на кухні”, –  поділився Павло Зібров.

павло зібров дочка жених весілля відмінила
Павло Зібров із дочкою Діаною і дружиною Мариною

Проте 2022 рік мав запам’ятатися Зіброву не римейком “Мертвих бджіл”, а радісною подією, весіллям доньки Діани з бізнесменом Андрієм Іщенком. Пара разом вже понад пʼять років. Закохані збиралися влаштувати пишне свято, але через повномасштабне вторгнення плани змінились.

“На жаль, все відкладається. Так, можна піти розписатися, зібрати 5-19 чоловік. Але мені здається, кожна дівчинка мріє про білу сукню та фату, щоб були друзі, подружки. В тебе весілля, всі радіють”, – розмірковує Павло Зібров.

 Фото: instagram.com/pavlo_zibrov

Дивіться також:

“Дружили 28 років”: Павло Зібров розповів про стосунки зі зрадницею Повалій

Павло Зібров заспіває дуетом із вояком-прихильником з позивним Зібров

“Моїй Євгенії 25”: Олександр Пономарьов привітав дочку архівними фото