Днями телеведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна відзначили першу річницю офіційної появи в їхній родині третьої дитини – прийомного сина Марселя – і от нова радість. Сім’я підросла, в ній з’явилась дівчинка.

Щирий і ніжний момент, коли малеча біжить в обійми нових батьків, Мірошниченки зафільмували на відео, яким поділились у соцмережах. Підписали його коротко: “+1”.

Під роликом зібрались десятки коментарів друзів зірок. “До сліз! Дякую, дякую вам за ще одне врятоване дитяче життя!” – пише багатодітна мама Світлана Тарабарова. “Вітаю вас! Разом, нарешті! Цікаво, що майже в цей час рік тому у вас зʼявився Марсель. Нехай всі адаптації пройдуть легко! Любові, натхнення і сил усій вашій великій родині!” – зичить колега Тімура Валентина Хамайко.

Деталей про нову дочку, навіть її імені, пара поки не називала. Як і не показала личка. Втім, очевидно, що вона буде старшою сестричкою 6-річній Мії, 4-річному Марку і майже 3-річному Марселю. новій донечці має бути 8-10 років. “Моя дитина – це дівчинка 8-10 років, – писала раніше Інна, яка висвітлювала в соцмережах процес всиновлення другої дитини. – У мене в висновку є ще нюанси по соціальній історії і особистих характеристиках майбутньої дитини. Тому пошуки ускладнюються. Але я знаю, що вона є. І чекає на нас”. На щастя, дочекалася!

Фото: instagram.com/timur.miroshnychenko

Дивіться також:

Сльози щастя: Тімур Мірошниченко показав, як змінився всиновлений Марсель, у зворушливому відео

Діти щасливі: Наталія Могилевська показала доньок на кумедному сімейному відео