Телеведуча Марічка Падалко зазвичай сама читає новини чи говорить із героями. Проте і сама не менше цікава як геройка інтерв’ю. Бо має що про себе розповісти.

Про чоловіка-військовослужбовця, виховання трьох дітей, стосунки з родичами з росії, про роботу на телебаченні вона розповіла у розмові зі Славою Дьоміним для його ютуб-каналу.

Зокрема, Марічка поділилася, що мала мрію народити ще раз. “Були думки про четверту дитину. Під час війни хочеться дати ще одне життя, але Єгор сказав, що вже ні. Ми вже навчились бути батьками маленьких дітей, тепер хочемо зосередитись на створенні нових сенсів у вихованні дітей-підлітків або думати про те, наскільки будемо цікаві одне одному, коли діти стануть самостійними”, – зізналася телеведуча.

марічка падалко чоловік діти родичі в росії
Марічка Падалко з дітьми

Для мам підлітків у воєнній Україні є чимало важливих завдань – зокрема, позбавлятися від зросійщення. Свого часу, коли Марічка росла у русифікованому Києві, це було складніше. На українську вона перейшла свідомо. І переконана, що сьогодні набагато легше зрощувати україномовне покоління, ніж у період її дорослішання. Зараз у багатьох постає питання, як обмежувати споживання російського контенту дітьми, при цьому не забороняючи. Марічка поділилась власними методами виховання та прищеплення моральних цінностей дітям.

«Треба зрозуміти, коли ти виховуєш вільних і впевнених у собі дітей, вони не завжди потім використовуватимуть ці навички так, як хотілось би батькам. Вони будуть відстоювати своє право робити те чи інше. У кожного свій шлях, про це постійно треба говорити, наводячи аргументи та приклади”, – вважає Марічка.

марічка падалко чоловік діти родичі в росії

Поговорили й про стосунки з чоловіком Марічки, ексдепутатом, нині військовослужбовцем, Єгором Соболєвим. Що саме допомагає триматись та вірити у його повернення з фронту з перемогою? «Філософія мого чоловіка: думати тільки про життя і не підпускати думок про смерть. Ми ніколи навіть не обговорювали сценарії «а що, якщо…». На кожну смерть він каже, що оплакувати всі жертви ми будемо після перемоги, зараз ми не можемо дозволити собі цього”, – каже Марічка.

марічка падалко чоловік діти родичі в росії
Єгор Соболєв, молодший офіцер ЗСУ

марічка падалко чоловік діти родичі в росії

Батьки чоловіка досі живуть у росії, проте із родиною Марічки зв’язок не підтримують, ба більше подружжя не бачить жодного шансу на відновлення спілкування. “Єгор мені сказав, коли вийшов з Ірпеня (під час деокупації Київщини у березні 2022 року. – Прим. ред.): «Моя мама померла в Бучі». У нас був довгий період не спілкування після 2014 року, потім ми намагались бачитись, не обговорюючи чутливі теми, адже батьки в нас одні. Нам здавалось, що ця сторінка перегорнута, я щиро вірила у трансформації, але потім у спілкуванні зрозуміла, що “не все, на жаль, так однозначно”. Шкода, що така частина життя тепер відрізана, адже вони були хорошими батьками”, – розповідає ведуча.

Фото: nstagram.com/marichkapadalko

Дивіться також:

Марічка Падалко: “На перші побачення з моїм майбутнім чоловіком замість мене ходила Лідія Таран”

Об’єднані війною: Людмила Барбір, Марічка Падалко та Валентина Хамайко розповіли про чоловіків-воїнів