Об’єднані війною: Людмила Барбір, Марічка Падалко та Валентина Хамайко розповіли про чоловіків-воїнів

Вся Україна знає Людмилу Барбір, Марічку Падалко та Валентину Хамайко як телеведучих 1+1. Та цих жінок об’єднує ще дещо: усі вони – дружини воїнів, що стали на захист України та її Незалежності. І всі чекають чоловіків додому з перемогою.

«Ми не живемо десь в телевізорі, ми живемо з вами в одній країні», – каже Марічка. Саме вона розповіла історії трьох захисників – свого чоловіка Єгора Соболєва, Андрія Оністрата, чоловіка Валентини Хамайко, та Ігоря, чоловіка Людмили Барбір, – в ефірі 1+1 до Дня Незалежності України.

Ведуча “Сніданку з 1+1” Людмила Барбір нечасто ділиться своїми родинними переживаннями в соцмережах, хоча що таке чоловік на війні знає ще з часів АТО. Барбір півтора року живе в очікуванні добрих звісток від свого чоловіка. Днями його бригада увійшла в Роботине.

чоловіки зірок воюють телеведучі валентина хамайко андрій оністрат
Людмила Барбір із чоловіком

«Я будую свої плани з огляду на те, що він буде не зі мною, він буде далеко, і ми будемо переписуватися плюсиками», – розповідає ведуча.

Також вона ділиться, що нині головним чоловіком вдома залишається син: «Він став дуже самостійним. Він багато мені допомагає. Ігор постійно каже: «Тарасе, мене немає вдома, ти допомагай мамі».

чоловіки зірок воюють телеведучі валентина хамайко андрій оністрат
Чоловік і син Людмили Барбір

 

Чоловік ведучої «Сніданок. Вихідний» Валентини Хамайко, Андрій Оністрат, як багатодітний батько, міг виїхати за кордон, але цього не зробив, і разом зі своїм старшим сином Остапом пішов на фронт. Після загибелі 21-річного Остапа, батько отримав ще одну законну підставу для демобілізації, проте відмовився. Настанову від чоловіка – «Все буде добре. У нас інших варіантів немає», Валя часто повторює собі й дітям, як мантру.

чоловіки зірок воюють телеведучі валентина хамайко андрій оністрат
Валентина Хамайко із чоловіком Андрієм Оністратом. Не так давно його старший син Остап загинув на війні

«Я не хочу тата-героя на фотографії. Я хочу бачити чоловіка поряд з собою. На що мені чоловік сказав: «А ти розумієш, як мені дивитися синам в очі? Вони мені рано чи пізно поставлять запитання: «Тато, а де ти був в ті часи?», – каже Валентина Хамайко.

чоловіки зірок воюють телеведучі валентина хамайко андрій оністрат
Єгор Соболєв, чоловік Марічки Падалко. недавно він отримав офіцерське звання. Воює на Запорізькому напрямку

У Марічки Падалко з усієї великої родини з нею в Києві лишився старший син Михайло. Доньки Маша і Катя поїхали на цей навчальний рік до Праги, а чоловік ведучої Єгор Соболєв знищує окупантів і ворожу техніку на запорізькому напрямку.

Падалко також підтримала родини тих українських героїв, чиї чоловіки, батьки, брати, вже не повернуться додому: «Ви, як ніхто, знаєте ціну цього дня, ціну майбутньої перемоги. І я дуже хочу, щоб у вас, і ми зробимо для цього все, ніколи не виникало запитання – а за що загинув мій чоловік, за що загинув мій тато. І я впевнена, що ви будете бачити перед собою багато їхніх гідних послідовників».

 Ще більше історій героїв України, на чиїх плечах тримається незалежність – розповіли у спецпроєкті каналу «1+1 Україна» – «Незалежність. Хоробрі серця».

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

Марічка Падалко: “На перші побачення з моїм майбутнім чоловіком замість мене ходила Лідія Таран”

“Ми підключені до одного “вайфаю”: Руслан Сенічкін і Людмила Барбір – про стосунки в ефірі і поза кадром