Чоловік Валентини Хамайко пішов на фронт: “Андрій сказав мені, що його мобілізують”

Завтра, 1 вересня, телеведуча Валентина Хамайко та її чоловік Андрій Оністрат святкуватимуть річницю – 16 років разом. Та вони святкуватимуть її нарізно, адже Андрій пішов у ЗСУ.

Про це Валентина повідомила на своїй сторінці в “Інстаграмі“.

“…не знаю скільки випробувань приготував цей рік/війна/життя… 13 серпня Андрій сказав мені, що його мобілізують… Коли? Завтра… І 14 він поїхав… Все відбулось для нас (мене і дітей) дуже швидко. Для Андрія заплановано.

– Тато, коли ти повернешся?!
– Коли закінчиться війна…або через рік…”

Зізнання далося Валентині тяжко. Як і саме усвідомлення ситуації. “Більше двох тижнів у мене пішло на те щоб прийняти цю новину і зміни в житті… Було все. І відчай, і злість, і повне спустошення. Я жахливо сердилась на те, що Андрій приховав від мене це своє рішення. Сердилась, що розказав мені в останню хвилину і навіть не дав якось морально підготуватися.

валентина хамайко чоловік андрій оністрат в зсу

Дивний стан перших днів. Я навіть не розуміла, як відповідати чоловіку на питання “Як ти/ви?”. Сказати «все добре», щоб він не переживав, – тоді я можу образити, бо «як може бути все добре, коли в країні війна і чоловік/тато поїхав воювати”. Сказати «мені важко і морально, і фізично» – тоді я можу сформувати відчуття провини у чоловіка, а такої мети у мене немає”.

Валетина зізнається: і досі сама для себе з’ясовує, як почувається. “Якщо чесно, я і сама не знаю, як я. По-різному. Вдень діти, гурки, скоро школа. А ще робота, побут і дім. Найважче вночі… Якщо раніше я лягала спати опівночі, бо намагалась встигнути з побутовими питаннями, то зараз це 1:30-2:00. Діти сплять самі… А більше мене ніхто не чекає”.

Проте в одному вона впевнена точно: “Якщо відкинути усі емоції і увімкнути лише мозок, то я пишаюсь Андрієм. Його вчинок дуже гідний. Він там, бо відчуває свою відповідальність, бо завжди казав: «хочеш змінити – почни з себе!»

Фото: instagram.com/valentinakhamaiko, фотограф: @andreykoren

Дивіться також:

Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки: фоторепортаж

“Він там, де має бути”: Ада Роговцева розповіла про онука в ЗСУ в день його народження

Актор Дмитро Архіпов про службу в ЗСУ: “На день народження пішов у військкомат, сказав: беріть»

«Його частина серед перших зазнала ракетного удару»: Соломія Вітвіцька розповіла про брата військовослужбовця