“Він там, де має бути”: Ада Роговцева розповіла про онука в ЗСУ в день його народження

Ада Роговцева, легендарна акторка, патріотка, популяризаторка України і її кодів, виховала достойну зміну. Її онук, у мирному житті оператор-постановник, Олексій Степанков-Ткаченко служить у ЗСУ.

Про це Роговцева розповіла сьогодні, вітаючи онука з днем народження. “Він моя радість і моя гордість! Він неймовірно талановитий в усьому! Він вміє і продовжує вчитись любити. І він – не поруч. Він робить свою чоловічу роботу. Він на війні. І мені страшно. І я плачу сьогодні, бо не можу обійняти свого золотого хлопчика, свого дорослого онука в його день народження”, – пише пані Ада на своїй сторінці у “Фейсбуці” і ділиться світлиною із онуком.

Ада Роговцева із онуком, Олексієм Степанковим-Ткаченком

Та як справжня патріотка, вона розуміє: інакше не можна. Хоча гордість межує зі страхом. “Але він там, де має бути! Господи, спаси і сохрани! Перемоги, мій Олексіє! Сил, хисту, Божої допомоги і захисту! Многая літа! Моя любов з тобою повсякчас”, – напучує бабуся онука.

З першого дня повномасштабного вторгнення і сама пані Ада допомагає війську. Повіжний вік не дозволяє їй тримати зброю, та під час боїв за Київщину двері її помешкання були відкритими для вояків тероборони, щоб перепочивали у комфорті, а пані Ада годувала їх і прала форму.

Фото: facebook.com/adarogovtseva

Дивіться також:

Окупанти знищили легендарний концертний рояль Євгена Хмари (ФОТО)

Спеціально до Дня Незалежності: Дмитро Комаров доставив партію машин для ЗСУ (ФОТО)

Гурт “Антитіла” допоможе дітям загиблих вояків