За час війни, виконуючи завдання на передовій, поміж обстрілами, пораненнями і загибеллю побратимів, найбільшу злість і розпач викликає усвідомлення саме того, що окупанти вбивають цвіт нації. Що діти залишаються без батьків.

Тому Братерство 130 Батальйону, де служить фронтмен гуру “АнтитілаТарас Тополя, разом із гуртом “Антитіла” прийняли рішення допомагати і підтримувати дітей загиблих Героїв 130го бату до повноліття і далі, за потреби. Адже в деяких родинах загиблих військових по четверо дітей.Вони запускають проєкт “Діти загиблих Героїв”.

«Татусі повернуться, але історіями в книжках, у назвах вулиць, повернуться спогадами і сльозами у думках і серцях дітей. Більше ніколи не обіймуть, не дадуть важливої поради, не будуть поруч у важливий момент. Такою є ціна свободи, яку платимо всі ми, яку платять наші діти, що стали невільними учасниками цієї кривавої війни”, – говорить Тарас Тополя.

“Ми шукатимемо можливості, щоб задовільнити їхні потреби і хоча б частково замінити собою батьківське плече. Особливий напрямок діяльності БФ Антитіла, наших друзів і партнерів буде присвячено саме дітям загиблих на війні”.

Нагадаємо, “Антитіла” допомагають українським захисникам ще від початку 2014 року. За цей час їхня волонтерська команда, завдяки друзям, небайдужим громадянам та українцям з усіх куточків світу, зібрала, закупила, доставила, передала на фронт засобів військового і гуманітарного характеру на суму понад 30 млн грн.

А від 24 лютого до 16 серпня 2022 року доставили 150 тон гуманітарних вантажів на деокуповані та прифронтові території. Також для ЗСУ на передову передано десятки автомобілів, та ще десятки відремонтували.

Тепер же Тарас Тополя оголосив про оновлення благодійного фонду «Антитіла». Основними напрямками діяльності фонду стали: підтримка ЗСУ засобами захисту, розвідки та медицини, фінансування інноваційних розробок у галузі робототехніки та авіабудування, а також допомога сім‘ям загиблих військових. В даному проекті вже поруч стала компанія «Таврійські ігри» та благодійний дитячий фестиваль  «Чорноморські ігри».

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

 

Донька почала говорити, сини заробили 500 доларів для ЗСУ: Тарас Тополя про родину і війну

“Антитіла” випустили пісню англійською: “Ми кричимо до усього людства з надією бути почутими» (ВІДЕО)

Малюнок 8-річної українки став обкладинкою пісні EPOLETS та Люка Прітчарда (ВІДЕО)

Олег Собчук зі “СКАЙ” та рок-гурт Switchfoot заспівали разом на підтримку України (ВІДЕО)