“Антитіла” випустили пісню англійською: “Ми кричимо до усього людства з надією бути почутими» (ВІДЕО)

Гурт «Антитіла» випустив англомовну версію пісні “Hello” та відеокліп до неї. Це перша пісня після співпраці з Едом Шираном на хіт “2Step”. А також друга з майбутнього англомовного альбому гурту.

У серпні 2022 року пісня “Hello” стане саундтреком до документального фільму міжнародної служби BBC про “Антитіла” та війну в Україні «Frontman – Frontline». Він має на меті розповісти жителям Сполученого Королівства та світу про творчість, життя гурту “Антитіла” до і під час війни, а також про військову службу на передовій.

«Ми створили англійську версію пісні Hello майже одночасно з українською. Та нова реальність змусила переосмислити цю пісню, тому протягом війни в Україні у неї з’явилася нова лірика. Слова створювалися на передовій. Сьогодні композиція набула інших сенсів, якими ми хочемо поділитися зі світом”, – говорить лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

“Цією піснею ми кричимо словами про справедливий, в першу чергу для України, мир, а також про ті незворотні наслідки, які спричинить війна, якщо людство не зупинить агресора. З глибоким переконанням, що ці переживання близькі кожній людині на нашій планеті, кожній людині, яка хоче, щоб життя, мир і справедливість восторжествували. Ми написали цю пісню як звернення до людства. Ми звертаємося до кожного громадянина вільного демократичного світу і впевнені, що нас почують».

У відеокліпі використані кадри з версії 2019 року, за яку відповідав та у головні ролі якої є соліст гурту Detach Олексій Веренчик, який також виступив режисером кліпу. Нові синхрони були зняті в Харківській області під час служби гурту “Антитіла” у складі 130 батальйону Територіальної оборони міста Києва ЗСУ.

Нагадаємо, ще до початку повномасштабного вторгнення “Антитіла” вступили до лав Територіальної оборони міста Києва Збройних Сил України. А з 24 лютого приступили до військової служби в Києві. Згодом, у квітні, батальйон, де служать учасники гурту, відправили на Харківщину. Там вони проходять службу у евакуаційному підзрозіділі «Маестро» парамедиками-стрільцями. Про військову службу часто діляться у соцмережах.

Фото: надані прес-службою

Дивіться також:

Донька почала говорити, сини заробили 500 доларів для ЗСУ: Тарас Тополя про родину і війну

Кадри війни і обіцянка помсти: Skofka випустив пісню, присвячену загиблому другові

“Вщент порвемо Z”: учасник «Х-Фактора» і вояк ЗСУ Наум записав натхненну пісню (ВІДЕО)

Єдиний син загиблого телеведучого Ігоря Пелиха служить в ЗСУ (ФОТО)