Рідкісні кадри: Анджеліна Джолі привела старшого сина на урочисту вечерю в Білий дім (ФОТО)

Акторка Анджеліна Джолі та її старший син, 21-річний Меддокс, стали гостями президента Джозефа Байдена і першої леді Джилл Байден. Вони запросили зірку з сином на урочисту державну вечерю в тісному колі із президентом Південної Кореї Юн Сук Йоль та його дружиною Кім Кеон Хі.

Зв’язки Сполучених Штатів та Південної Кореї на фоні загрози з боку Китаю надзвичайно важливі – і ця вечеря знаменує ювілейну 70-ту річницю їхнього партнерства. А у Анджеліни Джолі, знаменитої філантропки, власні давні зв’язки із Азією. По-перше, особисті: Меддокс вибрав для навчаня Університет Йонсей у Сеулі, факультет біохімії. Джолі літала із ним туди як мама – підтримати у вступній кампанії і допомогти з розміщенням.

анджеліна джолі діти син старший меддокс
Анджеліна Джолі і її старший син Меддокс у Білому домі, Вашингтон, 26 квітня 2023 р.
анджеліна джолі діти син старший меддокс
Анджеліна Джолі і її старший син Меддокс у Білому домі, Вашингтон, 26 квітня 2023 р.

Крім того, вона опікувалася біженцями від імені ООН, видала у Кореї книгу про права молоді “Знай свої права та вимагай їх“, яку написала з Amnesty International. Тож поява Джолі і сина підкреслила важливість зв’язків двох країн.

анджеліна джолі діти син старший меддокс
Анджеліна Джолі і її старший син Меддокс

Не можна не помітити, що Анджеліна Джолі змінилася зовні – вона пофарбувалася у світліший колір. На зірці були вінтажний жакет Chanel і кастомна сукня того ж бренду, пошита для Анджеліни багатороків тому.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Анджеліна Джолі приїхала у Львів з гуманітарною місією – відео

Анджеліна Джолі відвідала дітей у навчально-реабілітаційному центрі на Львівщині: зворушливі фото

Анджелине Джоли – 47 лет: как бунтарка и голливудская красотка стала посланницей мира и добра