Рідкісні кадри: Г’ю Ґрант привів дружину на “Оскар” (ФОТО)

95-та церемонія “Оскар” зібрала безліч зіркових гостей – і часто з їхніми коханими, яких за звичайних обставин знаменитості воліють тримати подалі від публічності. Завітав на оскарівський вогник і актор Г’ю Ґрант, який останніми роками із нервового скандаліста і гультіпаки перетворився на респектабельного батька великої родини.

Компанію Г’ю на червоній доріжці “Оскара” та на оскарівських вечірках склала його дружина Анна Еберстайн. Пара у шлюбі з 2018 року – Анна перша жінка, яка відвела Ґранта до вівтаря.

На публіці Грант із дружиною з’являються вкрай рідко. Аж тут зробили виняток – і ніжно обнімалися і щиро посміхалися на камеру.

г'ю хью грант дружина анна
Г’ю Грант із дружиною Анною Еберстайн на “Оскарі”, 12 березня 2023 року. До речі, цю сукню Анна вдягала в 2017 році на церемонію BAFTA
г'ю хью грант дружина анна
Г’ю Грант із дружиною Анною Еберстайн на вечірці Chanel перед “Оскаром”, 11 березня 2023 року

Із телепродюсеркою Анною Еберстайн Г’ю Ґрант познайомився у Королівському тенісному клубі. Висока і спортивна жінка зачепила актора. Як він скоро виявив, пані Еберстайн народился у Швеції в шанованій родині: мати – членкиня парламенту, батько – суддя високого рангу. Анна навчалася в Оксфорді, знається на літературі  і кіно. 

На той час Анні було за 30 і вона хотіла дітей, Ґранта вона вважала хорошим кандидатом на роль батька, а от заміж не рвалася, бо вважала шлюб анахронізмом. У Г’ю та Анни народилося троє дітей, і чоловік паралельно мав стосунки і прижив двох дітей із іншю жінкою. Та все ж Г’ю і Анна вирішили одружитися. На той момент ій було 39 років, а щасливому нареченому – 57.

Як жартувала колишня кохана Г’ю Ліз Герлі, яка стала його доброю подругою і кумою, народження дітей зробила з Г’ю із дуже нещасної людини помірно нещасну – натякаючи на складний характер екс-коханця. Проте сам Г’ю говорить, що п’ятеро дітей і шлюб зробили його абсолютно щасливим.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Рідкісні кадри: Ніколь Кідман цілується із Кітом Урбаном на “Оскарі” 2023 (ФОТО)

Как Хью Грант пережил расставание с Элизабет Херли и стал многодетным отцом

95-та церемонія “Оскар” 2023: хто переміг і хто підтримав Україну

Яскраві, модні, приголомшливі: кращі сукні зірок на 95-й церемонії “Оскар” 2023 (ФОТО)

Как Рене Зеллвегер нашла своего идеального мужчину

Свадебная фотосессия Ричарда Гира и его молодой жены