Рідкісні кадри: Метт Деймон привів дружину і трьох доньок на прем’єру фільму (ФОТО)

52-річний актор Метт Деймон рідко з’являється на світських заходах – і ще рідше виводить на публіку свою дружину і трьох дочок. А тим часом дівчата виросли – і перетворилися на юних красунь.

У цьому можна було пересвідчитися на прем’єрі фільму “Ейр. 52-річного Метта Деймона супроводжувала його дружина, 46-річна Лючіана Баррозо, а також троє іхніх дочок – 16-річна Ізабелла, 14-річна Джія та 12-річна Стелла.

Метт Деймон із дружиною Лючіаною Баррозо на прем’єрі фільму “Ейр”
Метт Деймон, Лючіана Баррозо та їхні доньки Ізабелла, Джія і Стелла на прем’єрі фільму “Ейр”
Метт Деймон, Лючіана Баррозо та їхні доньки Ізабелла, Джія і Стелла на прем’єрі фільму “Ейр”

Метт Деймон і Лючіана Баррозо познайомилися 20 років тому, у квітні 2003-го в Маямі. За два роки заручилися, а наприкінці 2005-го побралися. Крім трьох спільних дочок, у Метта є падчерка Алексія, донька Лючіани від першого шлюбу. Їй зараз 24 роки.

Новий фільм Метта Деймона “Ейр” – це історія стосунків бренду Nike та баскетболіста Майкла Джордана, яка зацікавить і фанатів баскетбола, і любителів фільмів про історії успіху та легендарні маркетингові колаборації. Метт зіграв менеджера бренду Сонні Ваккаро, який в 1980-х роках винайшов новий спосіб збільшити продажі кросівок — колаборацію з обдарованим спортсменом. І Сонні вибрав Майкла Джордана – молодого талановитого гравця. Це неймовірне партнерство змінило правила гри і зробило революцію у світі спорту та моди завдяки Air Jordan. У фільмі разом із Меттом знявся його найкращий друг і незмінний партнер в кінобізнесі Бен Аффлек, а також Бен Стіллер. Фільм “Ейр” можна буде побачити з 6 квітня.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі вперше показали четверту дитину (ФОТО)

Орландо Блум, Олександр Педан і пес Патрон провели освітній квест для дітей в Ірпені (ФОТО)

Донька Сальми Хаєк вдягла мамину сукню 1997 року на “Оскар” (ФОТО)