Рідкісні кадри: Селін Діон у супроводі сина вперше вийшла на сцену після новин про хворобу (ФОТО і ВІДЕО)

Серед усіх зворушливих і гарних моментів церемонії “Греммі” 2024, яка пройшла в Лос-Анджелесі цієї ночі, найбільш емоційною стала поява на сцені Селін Діон. Через майже чотири роки роки після оголошення про свою хворобу зірка змогла піднятися і виголосити промову.

Оголошуючи церемонію, телеканал CBS, який цього року транслював “Греммі”, інтригував усіх появою дуже великої зірки. Та ніхто і уявити собі не міг, що це Селін Діон. Її вихід став дуже приємним сюрпризом.

На сцену співачку вивів її старший син, 23-річний Рене-Шарль Анжеліль. Діон вручила нагороду за альбом року Тейлор Свіфт. І не випадково: сама вона отримала аналогічну статуетку за платівку Falling into You в 1997-му.

Селін Діон греммі 2024 хвороба
Селін Діон і її старший син Рене-Шарль Анжеліль на сцені “Греммі” 2024, 4 лютого 2024 року
Селін Діон греммі 2024 хвороба
Селін Діон на сцені “Греммі” 2024, 4 лютого 2024 року
Селін Діон греммі 2024 хвороба
Селін Діон на сцені “Греммі” 2024, 4 лютого 2024 року
Селін Діон греммі 2024 хвороба
Селін Діон, Тейлор Свіфт і Рене-Шарль Анжеліль на “Греммі” 2024, 4 лютого 2024 року
Селін Діон греммі 2024 хвороба
Селін Діон на “Греммі” 2024, 4 лютого 2024 року

Трималась Селін напрочуд добре, мала витончений вигляд. І говорила від душі. “Коли я кажу, що щаслива бути тут, я справді маю це на увазі. Я щаслива. Від усього серця”, – каже артистка. Зал – зазвичай гамірний і веселий, де всі зайняті своїми справами, піднявся і зустрів її оплесками.

Нагадаємо, Селін Діон діагностували синдром ригідності людини, або синдром м’язової скутості. Це неврологічна хвороба невідомого походження, яка спричиняє скутість і спазми м’язів,може призводити до сильного болю, втрати координації та падіння і загалом втрати працездатності. Спровокувати судоми можуть надмірні емоції, холодна погода, занадто яскраве світло.

Цілеспрямованих ліків проти хвороби проти не існує. Знеболювальні та міорелаксанти усувають симптоми, але не їхню причину. Проте родина артистки не втрачає надію. А сама Діон наскільки може активно займається фізичними вправами, щоб тримати себе у формі. Боєць!

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Рідкісні кадри: Селін Діон з’явилась на публіці вперше за 3 роки і показала дорослих синів (ФОТО)

Найкращі сукні зірок на 66-й премії “Греммі” 2024 (ФОТО)

“Важливо мати надію”: сестра розповіла новини про стан здоров’я Селін Діон

Заборонене кохання Селін Діон: як юна співачка спокусила дорослого продюсера