Клодетт, сестра співачки Селін Діон, яка раніше скасувала свої виступи через тяжку хворобу, повідомила новини про здоров’я співачки. В інтерв’ю Journal de Montreal вона розповіла, що 55-річна артистка залишила Квебек і перебралася до Лос-Анджелеса.

У маєтку разом з Селін Діон мешкають троє її синів, Рене-Шарль, Едді та Нельсон, а також інша сестра Лінда, що допомагає доглядати за співачкою. Клодетт каже, що Селін Селін “неймовірно наполегливо працює над тим, щоб підтримувати своє фізичне здоров’я і повернутися до виступів у майбутньому”.

селін діон здоров'я хвороба
Селін Діон, 2020 р.

Хвороба, на яку страждає видатна співачка – це синдром ригідності людини, який ще називають синдромом м’язової скутості або хворобою Мерша-Вольтмана. Це рідкісний неврологічний розлад невідомого походження, який у жінок зустрічається вдвічі частіше, ніж у чоловіків. У людей, що на нього страждають, мають скутість і смазми м’язів. Це може призводити до сильного болю, втрати координації та падіння і загалом втрати працездатності. Спровокувати судоми можуть надмірні емоції, холодна погода, занадто яскраве світло.

селін діон здоров'я хвороба
16-літня Селін Діон, 1984 р.

Селін Діон зізнавалася, що хвороба утруднює для неї пересування у просторі і не дає співати. Клодетт розповіла Le Journal de Montreal, що артистка “намагається якомога більше слухати провідних дослідників цієї рідкісної хвороби”.

“Чесно кажучи, я думаю, що їй потрібно більше відпочивати, – каже сестра. – Вона завжди виходить за рамки, намагається бути найкращою і на висоті. Та настає момент, коли твоє серце і твоє тіло намагаються тобі щось сказати. Важливо дослухатися до них”.

селін діон здоров'я хвороба
Селін Діон і Рене Анджеліл, 1988 р.

Клодетт каже: “Ми не можемо знайти ліків, які б працювали, але важливо мати надію”. Справді, синдром рідкісний, походження його невідоме. Поки що, аби полегшити стан таких пацієнтів, їм призначають знеболювальні та міорелаксанти, але вони прибирають симптому, а не причину. Та будемо сподіватися, вчені знайдуть спосіб заради лиху – як сподівається сама Селін Діон, що поринула у вивчення питання

Нагадаємо, Селін Діон – наймолодша з 14 дітей. Зараз жінка вдова. Кілька років тому пішов з життя її продюсер і головне кохання Рене Анджеліл.

Останньою творчою роботою Седін Діон стала роль самої себе – і своєрідного Купідона для двох героїв – у фільмі “Знову любов”. Там же прозвучало кілька нових пісень артистки.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

 

Заборонене кохання Селін Діон: як юна співачка спокусила дорослого продюсера

Щире кохання і перша роль Селін Діон у кіно: вийшов трейлер ромкома “Знову любов” (ВІДЕО)