Рідкісні кадри: Скарлетт Йоганссон з третім чоловіком сяють від щастя в Каннах (ФОТО)

Акторка Скарлетт Йоганссон та її третій чоловік Колін Жост приїхали на Каннський кінофестиваль. Скарлетт разом із колегами представляла свою нову роботу в картині Веса АндерсонаАстероїд-Сіті“.

Червоний хідник Канн завжди вирізняється певною неформальністю. Позуючи, зірки дозволяють собі справжні живі емоції та веселощі. Тож Скарлетт і Колін неприховано насолоджувалися святковою атмосферою кінофестивалю і найбільше – одне одним. Бо ж і виходять у світ вкрай рідко.

Для виходу на червону доріжку зірка вибрала довгу обтислу рожеву сукню з акцентованим білим ліфом. Біляве волосся уклала легкою хвилею і додала червону помаду.

скарлетт йоханнсон чоловік третій колін жост каннський кінофестиваль 2023

скарлетт йоханнсон чоловік третій колін жост каннський кінофестиваль 2023
Скарлетт Йоганссон і Колін Жост на Каннському кінофестивалі, 23 травня 2023 р.

Кінофестиваль в Каннах – це не тільки офіційні прем’єри та червоні доріжки, а й безліч вечірок. На одну із них пізніше вирушили і Скарлетт із Коліном, а саме на вечірку на яхті з приводу 100-ліття Warner Bros. Studios. Зірка перевдяглася у більш неформальну коротку сукню кольору весняної зелені.

скарлетт йоханнсон чоловік третій колін жост каннський кінофестиваль 2023
Скарлетт Йоганссон і Колін Жост на Warner Brothers Discovery Party, 23 травня 2023 р.

Емоційність пари цілком пояснювана. Вони фактично ще молодята – одружилися 2,5 роки тому, в жовтні 2020-го. Та ще й молоді батьки. В шлюбі Скарлетт і Коліна народилась її друга дитина, син Космо. У серпні хлопчикові мине два роки.

Сценарист Колін Жост — третій чоловік Скарлетт. Першим був Раян Рейнольдс, нині щасливий чоловік Блейк Лайвлі та батько чотирьох дітей. . А другим – журналіст і рекламник Ромен Дориак. Він став батьком первістка Скарлетт, дочки Дороті Роуз, якій зараз 9 років.

Нагадаємо, фільм “Астероїд-Сіті”, в якому серед безлічі зірок – зокрема тут зіграли Том Генкс, Едріан Броуді, Віллем Дефо, Тільда Свінтон та Марґо Роббі – зіграла і Скарлетт Йоганссон, вийде в українському прокаті вже за місяць, 22 червня.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Скарлетт Йоганссон – 38 років: 20 яскравих фото іменинниці в юності

Скарлетт Йоханссон родила второго ребенка: пол и имя

Черная вдова: Скарлетт Йоханссон и все ее мужчины

Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі вперше показали четверту дитину (ФОТО)