Рідкісний кадр: Ума Турман показала молодшу доньку з незвичайним ім’ям (ФОТО)

Акторка Ума Турман – мама трьох дітей. Двоє старших, народжених у шлюбі із Ітаном Гоуком, вже дорослі і публічні люди. А от молодшій дівчинці усього 10 років, і вона зазвичай не з’являється на публіці чи у соцмережах мами.

Проте напередодні Різдва 2022 Ума Турман зробила виняток і показала свою молодшу дочку в “Інстаграмі“. Дівчинка, що носить незвичайне ім’я Розалінда Аруша Аркадіна Алталуна Флоренс Турман-Бюссон, – донька акторки від фінансиста Арпада Бюссона.

Перед різдвяною ялинкою мама і дитина позують у строгих та модних образах. На Умі – сірий об’ємний жакет із поясом та чорна спідниця, на Розалінді – накидка-кейп, дизайнерська сумочка, модні колготки із принтом та чобітки на масивні підошві.

ума турман чоловіки діти молодша донька
Ума Турман із донькою Луною

Чудернацьке ім’я молодшої доньки Уми Турман викликало свого часу багато питань. Старша дочка Турман, Майя Гоук, припустила, що мама більше дітей заводити не буде, тому назвала її молодшу сестричку всіма іменами, які подобаються – про це Ума Турман розповіла на шоу Late Night with Jimmy Fallon. Інша версія – батько і мати не могли дійти згоди, тож обрали все і одразу.

Та найкумедніше, що офіційними іменами вдома дівчинку не називають. Її звуть зовсім інакше – Луна.

Нагадаємо, старша донька Уми, 24-річна Майя Гоук – модель і акторка. Вона знімалася, зокрема, у серіалі-гіті “Дивні дива“. А 20-річний син Левон пробує себе в музиці.

ума турман чоловіки діти молодша донька
Ума Турман із сином Левоном і донькою Майєю

Ума Турман була у шлюбі тричі. Вперше – за Гері Олдманом. Потім, з 1998 по 2005 рік, вона перебувала у шлюбі з Ітаном Гоуком. А з Арпадом Бюссоном вона прожила у фактичному, тобто незареєстрованому шлюбі із 2007 по 2014 роки.

ума турман чоловіки діти молодша донька
Ума Турман і Гері Олдман, близько 1990 р.
ума турман чоловіки діти молодша донька
Ума Турман та Ітан Гоук, близько 1998 р.
ума турман чоловіки діти молодша донька
Ума Турман та Арпад Буссон, 2013 р.

Фото: instagram.com/umathurman, Getty Images, Shutterstock

Дивіться також:

Уме Турман – 52: муза и ее поклонники

Гэри Олдмен: пять браков, алкоголизм и cамая главная роль

Рідкісний кадр: Брендан Фрейзер вийшов на червону доріжку з двома синами-красенями (ФОТО)