Різ Візерспун розлучається із другим чоловіком після 12 років шлюбу

47-річна акторка і продюсерка Різ Візерспун та її другий чоловік Джим Тот, 52-річний агент з пошуку талантів, оголосили про розлучення. Причому зробили це за два дні до 12-ї річниці свого весілля.

«У нас є кілька особистих новин, якими ми хочемо поділитися… Ми дуже обережно та зважено прийняли важке рішення розлучитися», — написала пара в інстаграмі ввечері 24 березня. «Ми прожили чимало прекрасних років разом і рухаємося вперед з глибокою любов’ю, добротою та взаємною повагою до всього, що ми створили. Нашим найбільшим пріоритетом є наш син і вся наша родина. Ми переходимо до наступної глави життя. Це ніколи не буває легко і є надзвичайно особистим. Ми щиро вдячні кожному за повагу до приватного життя нашої сім’ї в цей час».

Різ Візерспун другий чоловік джим тот розлучилися
Різ Візерспун і її другий чоловік Джим Тот

Західна преса, зокрема виданя People, через свої джерела з’ясувало, що це було мирне дружнє рішення. Проте його причини, а тим більше причини оголошувати про розлучення напередодні річниці, лишаються невідомими.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Різ Візерспун і Джим Тот познайомилися на різдвяній вечірці – він захистив її від нетверезого гостя, який чіплявся до акторки.

Це не було коханням ні з першого, ні з другого погляду. Боячись вкотре помилитися, Різ довго придивлялася до бойфренда. Але бачила лише хороше. Джим, агент в одному закторських агентств, розумів тонкощі акторської кар’єри, не ревнував її до успіху, дбав. Діти теж швидко звикли до нього. І коли Джим зізнався, що давно мріє створити сім’ю, Різ вирішила: він – чоловік, якого вона шукала. Перебравшись у будинок Різ, Джим продовжував її дивувати. Оплачував усі комунальні рахунки, хоча її доходи були набагато вищими. А під Різдво зробив пропозицію і надів на палець таку каблучку, що Різ ахнула. «Платина з рідкісним діамантом, чотири карати, чотириста п’ятдесят тисяч доларів», – доповіли читачам прискіпливі журналісти, щойно Різ вийшла у світ.

У березні 2011 року вони одружилися. На весілля, влаштоване на ранчо актриси, приїхало багато голлівудських зірок: Рене Зеллвегер, Меттью Макконегі, Роберт Дауні-молодший, Сальма Хаєк… Був і колишній чоловік Різ Візерспун, Раян Філіп.

А за півтора року у Різ і Джима народився спільний син Теннессі. Для Тота це був перший шлюб і перша дитина. Зараз хлопчикові 10 років. У Візерспун також є 23-річна донька Ава і 19-річний син Дікон від колишнього чоловіка Раянам Філіпа, з яким вона була одружена з червня 1999 по червень 2008 року.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Як змінювалася Різ Візерспун протягом 20 років: фото

Жерар Піке вперше прокоментував розлучення з Шакірою: “Не збираюся витрачати гроші на очищення іміджу”

Даша Квіткова і Нікіта Добринін розійшлися: “Ми морально задушили одне одного”