Шоумен Сергей Притула – дважды папа. И сегодня его старшему ребенку, сыну Дмитрию, исполнилось 12 лет.

В честь этого события Сергей рассказал о своем опыте отцовства и поделился семейными фото на своих страницах в “Фейсбуке” и “Инстаграме”.

сергей притула старий сын дмитрий день рождения
Старший сын Сергея Притулы – Дмитрий

“12 років тому, трохи по обіді, моє життя поділилось на «до» і «після». Я став батьком. Вперше. І всі ці 12 років я вчуся бути батьком. І цей процес – це не дорога з одностороннім рухом. Це цікава колаборація з парубком, який є моєю втіхою і розрадою, слухачем і порадником, критиком і мотиватором”, – написал Сергей.

сергей притула старий сын дмитрий день рожденияКак утверждает Сергей, его сын любит читать и является лучшим старшим братом: “Попри татові поради, він полюбляє здобувати якийсь досвід, набиваючи власні «гулі на лобі». Читає так, що книжки вже складаємо на підвіконні, бо на полицях вільного місця немає.

сергей притула старий сын дмитрий день рожденияУ його серці неймовірно багато любові, яку він щедро віддає своїм сестричкам! І якщо була б номінація «Кращий у світі старший брат», то я знаю, хто б у ній переміг!

Я не знаю, наскільки я хороший батько. Але я знаю, що мені неймовірно пощастило з дітьми”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Сергій Притула (@siriy_ua) on

“З Днем Народження, Дмитре! Дякую, що дозволяєш пишатися тобою! Що розумієш, наскільки важливою у житті є родина! Що для Соломійки ти був і є «цяцькою першої необхідності». І за те, що гарно вчишся – теж спасибі!!!” – отметил гордый отец.

Напомним, Дмитрий родился в браке Сергея с Юлией Андрийчук. Сейчас оба бывших супруга женаты второй раз. И в семье папы, и в семье мамы Димы Притулы родились младшие сестрички.

Фото: facebook.com/serhiyprytula

Смотрите также:

Сергей Притула рассказал, почему развелся с первой женой

Новые фото со свадьбы Сергея Притулы: сама нежность и голые чувства

Сергей Притула: малоизвестные факты и редкие фото