Софі Тернер вперше вийшла в світ з новим бойфрендом-аристократом після гучного розлучення (ФОТО)

Акторка, зірка “Гри престолівСофі Тернер підтвердила свій роман із британським аристократом Перегріном Пірсоном в ефектний спосіб. Пара вперше з’явилась разом на світському заході, на вечірці на честь святкування року Дракона в Лондоні.

Перша публічна поява з новим обранцем для зірки, яка щойно пережила гучне розлучення – відповідальна справа. А 27-річ на Тернер щойно більш-менш оговталась після розлучення з музикантом Джо Джонасом. Тож для вечірки вона вибрала дуже ефектний образ – сірий кроптоп і спідницю з драпіруванням, які ефектно підкреслили її струнку фігуру. Димчастий макіяж очей і блискуча від хайлайтеру шкіра доповнили вишуканий і дуже привабливий сучасний образ Софі.

софі тернер санса старк новий хлопець розлучення
Софі Тернер і Перегрін Пірсон

Стосунки Софі Тернер і Перегріна Пірсона відбуваються досить швидко, але за зрозумілою логікою. Спочатку їх піймали за поцілунками наприкінці минулого року, за два місяці після новин про розлучення Софі. Коментарів тоді не прозвучало. А пару тижнів тому Софі ніби ненароком виставила світлини з гірськолижному відпочинку – вона вирушила на канікули з Перегріном і друзями.

софі тернер санса старк новий хлопець розлучення
Софі Тернер і Перегрін Пірсон із друзями

софі тернер санса старк новий хлопець розлучення

Панові Пірсону 29 років, він є сином 4-го віконта Коудрея і спадкоємцем маєтку Коудрея в Сассексі.

Рухається далі і ексчоловік Тернер, Джо Джонас: не так давно його бачили на американському лижному курорті Аспен із моделлю Стормі Брі.

Нагадаємо, шлюб Тернер і Джонаса тривав 4 роки. За цей час у них народилось двоє дочок. У вересні Софі опублікувала заяву про розлучення – стандартне повідомлення про обапільну згоду йти кожен своєю дорогою. Тільки на ділі все було не так райдужно. Проте зрештою зараз перемир’я досягнуто.

Фото: Getty Images, instagram.com/sophiet

Дивіться також:

Взаємні звинувачення, суд і боротьба за дітей: розлучення Софі Тернер і Джо Джонаса стає скандальним

Стало відомо ім’я молодшої доньки Софі Тернер і Джо Джонаса – завдяки розлученню і боротьбі за опіку