Соломія Вітвіцька розповіла про нового чоловіка: “Зараз я закохана”

Телеведуча 1+1 Соломія Вітвіцька, яка регулярно переповідає аудиторії найважливіші новини, натомість не дуже любить говорити про своє особисте життя. А розповісти їй є про що: після розлучення із Владом Кочатковим у Соломії новий роман.

Про стосунки, брата, який служить у ЗСУ, щотижневі концерти для дітей в Охматдиті та інші цікаві теми Вітвіцька відверто розповіла в інтерв’ю для ютуб-каналу Слави Дьоміна.

У розмові про рідних ведуча розповіла що її брат Северин разом із дружиною Еммою служать у Повітряних силах України. Вони боронять небо в одному військовому підрозділі з відомим пілотом-винищувачем Вадимом Ворошиловим із позивним Karaya.

Соломія Вітвіцька із братом-військовослужбовцем Северином

«Мій брат готує безпосередньо літаки-винищувачі, які потім піднімаються в небо, тож вони постійно бувають у відрядженнях. Це не «нуль», але все одно туди час від часу прилітає. Насправді гинуть і технічні працівники, і борттехніки, і пілоти, часто навіть на землі, тому що полюють саме за літаками, за Повітряними силами, це аеродроми, аеропорти. Я дуже переживаю за них, але сподіваюсь, що все буде добре, завжди вірю в краще», — говорить Соломія.

Та є в її житті і приємні переживання. Вітвіцька розповіла, чи було в її житті справжнє велике кохання та чи закохана вона зараз. «Силу кохання неможливо виміряти, усе відбувається по різному: різний вік, різний час, різний досвід, різні відчуття. Не можна порівнювати закоханість у дитячому садочку, у 20 років в університеті, й у 40 років. Зараз, наприклад, ти вже усвідомлено будеш закоханий, усвідомлено підходити до проблем з більш холодним розумом і так далі. Зараз я закохана», — ділиться Соломія.

В інтерв’ю також обговорили рівень безбар’єрності в Україні, ставлення в суспільстві до людей з інвалідністю та щотижневі благодійні концерти для діток в Охматдиті. Ведуча розповіла про свою боротьбу за рівне ставлення до людей з інвалідністю та доступні міста, яку вела ще з 2014-2016 років у своєму проєкті «Переможці».

Фото: instagram.com/solomiyavitvitska

Дивіться також:

«Його частина серед перших зазнала ракетного удару»: Соломія Вітвіцька розповіла про брата військовослужбовця

Соломия Витвицкая впервые рассказала, как пережила развод и раздел имущества