Син Марічки Падалко створив свій перший FPV-дрон (ФОТО)

Син телеведучої 1+1 Марічки Падалко, одинадцятикласник Михайло, зібрав свій перший FPV-дрон для ЗСУ. Світлинами і деякими деталями хлопець поділився в соціальних мережах.

Михайло розповів, що записався на безкоштовний онлайн-курс «Народний FPV»‎, організований у межах проєкту технологічної мілітаризації українського суспільства Victory Drones. Закупівлею деталей, збіркою та тестуванням займався самостійно, згідно з наданими у курсі матеріалами.

Марічка падалко єгор соболєв син михайло волонтер допомога зсу
Михайло Соболєв за збиранням дрону
Марічка падалко єгор соболєв син михайло волонтер допомога зсу
Михайло Соболєв і створений ним дрон

“Я майже не маю сумнівів, що мені та моєму поколінню доведеться брати активну участь у боротьбі за незалежність, тому дуже раджу усім дізнаватись, навчатись та опановувати технології. Зараз є багато для цього можливостей… Усвідомлюйтесь, допомагайте, навчайтесь та готуйтесь”, каже хлопець.

Марічка падалко єгор соболєв син михайло волонтер допомога зсуМарічка падалко єгор соболєв син михайло волонтер допомога зсу

Марічка Падалко, як будь-яка мама, і горда, і дещо сумна: “Не так я собі уявляла підготовку до ЗНО чи НМТ старшої дитини. Але живемо в інші часи…”

Марічка падалко єгор соболєв син михайло волонтер допомога зсу
Марічка Падалко із сином Михайлом

Михайло активно бере участь у волонтерській діяльності: долучається до зборів, благодійних акцій та заходів, зокрема на підтримку підрозділу тата – Єгора Соболєва, який зараз воює на запорізькому напрямку, де керує взводом операторів безпілотників. Син свого батька!

Фото: facebook.com/mash.klyr, 1+1

Дивіться також:

Марічка Падалко: “На перші побачення з моїм майбутнім чоловіком замість мене ходила Лідія Таран”

Про четверту дитину і родичів у росії: Марічка Падалко дала відверте інтерв’ю