Сини Шакіри заспівали разом з мамою: зворушливе відео

Співачка Шакіра поділилася дуже емоційним особистим відео. На ньому вона гає на фортепіано в студії звукозапису і наспівує одну зі своїх пісень, а разом із нею співають її сини, зокрема молодший Саша.

Зовсім мало часу минуло з того моменту, як Шакіра після тяжкого розлучення перебралася разом із синами і Барселони у Маямі. Зірка зробила це, щоб оговтатись від особистої травми і розвивати свою кар’єу. Та схоже, переїзд добре вплинув і на її синів у творчому аспекті.

“Цього року Мілан написав пісні, які змусили мене плакати від емоцій, а Саша годинами проводив за піаніно, відкриваючи свій голос. Вони обидва були зі мною в студії, і, почувши цю пісню, присвячену їм, вони попросили мене взяти участь”, – каже горда мама Шакіра під відео.

Пісня в такому виконанні звучить особливо ніжно і щиро. “Вони відчули та інтерпретували це самі та для себе, з пристрастю та почуттям людей, які несуть музику в собі. Мілана та Саша, так приємно бачити, як вони розправляють крила, щоб почати втілювати свої мрії! Ніщо не змушує мене відчувати себе більш повноцінною, ніж бути їхньою матір’ю”.

Нагадаємо, старшому сину Шакіри і Жерара Піке, Мілану, 10 років, Саші – 8.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Шакіра і Жерар Піке: від кохання до ненависті

Після скандального розлучення з Шакірою: Жерар Піке опублікував перше фото з новою дівчиною

“Окреме місце у пеклі”: Шакіра жорстко висловилася про нову дівчину Жерара Піке