Тіна Кароль у фіналі Євробачення 2023 виступить у відвертому образі FROLOV (ФОТО і ВІДЕО)

Сьогодні, 13 травня, в Ліверпулі відбудеться фінал пісенного конкурсу “Євробачення” 2023. Журі та глядачі виберуть найкращу пісню серед 25-ти представлених і побачать позаконкурсні шоу. Зокрема і яскравий виступ Тіни Кароль: вона повернеться на Євробачення зі своїм гітом “Show me your Love”, з яким 17 років тому змагалася за перемогу.

У фан-акаунті Тіни в інстаграмі опублікували тизер висупу – і він вражає і сценографією, і пристрасним образом артистки. Співачка виступить у кутюрній сукні FROLOV – провокативно-звабливі ручі цього бренду вибирають Бейонсе та Сем Сміт для своїх яскравих кліпів і шоу.

“Кутюрна сукня Тіни зі знаковими вирізами FROLOV у формі серця й мереживними панчохами – це сміливий образ безстрашного кохання. Він є своєрідним пророцтвом, що чекає на нас після перемоги. Нашим завданням було, попри весь біль і траур, в яких кожен з нас знаходиться щодня, показати, наскільки ми потужні й сильні і що ми можемо створювати й дарувати красу цьому світу, не зважаючи ні на що, – каже дизайнер Іван Фролов.

тіна кароль євробачення 2023тіна кароль євробачення 2023тіна кароль євробачення 2023тіна кароль євробачення 2023

«Я рада, що наші світи зустрілись», – тішиться Тіна Кароль. Співачка переконана: саме Іван Фролов знає, як вдало підкреслити жіночність та привабливість.

тіна кароль євробачення 2023тіна кароль євробачення 2023

Щиро тішить, що і українські ведучі Євробачення 2023 в Ліверпулі, зокрема Юлія Саніна, і наші зіркові артисти вибирають для виходу на сцену саме українські бренди.

І момент ностальгії: осьякою була Тіна та її виступ в 2006 році – тоді артистка привезла Україні зі Стамбула сьоме місце.

 

Фото: facebook.com/tina.karol; відео: instagram.com/tinakarol_fantina; фотограф: instagram.com/michael_fedorak/

Дивіться також:

Сойка-переспівниця: Юлія Саніна відкрила Євробачення 2023 у вражаючому образі від українського дизайнера (ФОТО)

Рок-принцеса: Юлія Саніна повторила зухвалий образ Måneskin на сцені Євробачення 2023 (ФОТО)

Ріта Ора запалила сцену Євробачення 2023 з 12-річною українською танцівницею (ФОТО і ВІДЕО)

Згадати все: пісні від України на “Євробаченні” з 2003 по 2023 роки