В горі і в радості: дружина Брюса Вілліса показала зворушливе весільне відео з нагоди 14-ї річниці

Весільні обітниці бути разом в горі і радості, здоров’ї і хворобі для Емми Геммінг-Вілліс стали не просто словами. Рік тому її чоловікові, легендарному акторові Брюсу Віллісу, поставили страшний діагноз – спочатку афазію, потім рідкісну форму деменції. У Брюса проблеми з впізнаванням рідних, мовою, пам’яттю, координацією. Тож 14-та річниця весілля, яке пара відзначила 21 березня, стала часом не нових веселощів, а щасливих і болісних спогадів про минуле.

На річницю Емма опублікувала зворушливе весільне відео з Брюсм. Не з власне весілля, а з церемонії поновлення клятв на 10 річницю. Це було миле сімейне свято: спільні дочки Емми і Брюса, Евелін і Мейбл, вели маму у білій сукні до вівтаря, доньки Брюса і Демі Мур, Румер і Скаут, співали їм, а сама Демі фільмувала церемонію.

“На нашу 10-ту річницю весілля ми вирішили поновити наші обітниці в тому самому місці, де сказали «так» ще в 2009 році. Я дуже рада, що ми це зробили. Використовуйте будь-яку можливість зібратися разом та відсвяткувати з родиною і друзями. Це моменти та прекрасні спогади, які залишаються на все життя. І ми можемо зберегти ці спогади в безпеці для тих, хто, можливо, не зможе”, – пише Емма в інстаграмі.

Днями, 19 березня, родина зібралася знову – відсвяткувати день народження улюбленого Бруно, як всі звуть Вілліса вдома. Пісні, торт, тематичні футболки і всі улюблені дівчата Брюса – нинішня та колишня дружини і п’ятеро дочок, зокрема Скаут, яка от-от народить Брюсові першого внука – оточили його любов’ю та веселощами, щоб пробудити в чоловікові радісні емоції.

брюс віллі дружина діти деменціябрюс віллі дружина діти деменціябрюс віллі дружина діти деменціябрюс віллі дружина діти деменціябрюс віллі дружина діти деменціябрюс віллі дружина діти деменціябрюс віллі дружина діти деменція

Фото: instagram.com/demimoore, instagram.com/buuski, instagram.com/emmahemingwillis

Дивіться також:

Жорстока хвороба: родина повідомила про новий діагноз Брюса Вілліса

“Кохання мого життя”: дружина Брюса Вілліса показала раритетне відео з початку їхнього роману

Демі Мур – 60 років. Історія кохання з Брюсом Віллісом