Рік тому родина актора Брюса Вілліса – його нинішня дружина Емма Геммінг-Вілліс, колишня Демі Мур та троє старших дочок – повідомили про хворобу артиста. Тоді Брюсові діагностували афазію. Та за рік діагноз уточнили. І родина вирішила оприлюдними його, щоб світ більше знав, із якими труднощами доводиться проходити людям в подібній ситуації.

Відтоді як навесні 2022 року ми оголосили про діагноз Брюса – афазія, його стан прогресував, і тепер ми маємо більш конкретний діагноз: лобно-скронева деменція (відома як FTD). На жаль, проблеми зі спілкуванням є лише одним із симптомів хвороби, з якою стикається Брюс. Хоча це боляче, нарешті отримати чіткий діагноз – полегшення.

FTD — це жорстока хвороба, про яку багато хто з нас ніколи не чув і яка може вразити будь-кого. Для людей віком до 60 років FTD є найпоширенішою формою деменції, і оскільки встановлення діагнозу може зайняти роки, FTD, ймовірно, набагато поширеніша, ніж ми знаємо”, – зазначається в офіційному зверненні родини.

Брюс Вілліс діагноз хвороба афазія деменція
Брюс Вілліс, 2023 р.

Лобно-скронева деменція впливає на мовлення та поведінку людини, змінює її особистість. “Сьогодні не існує засобів для лікування цієї хвороби, і ми сподіваємося, що ця реальність може змінитися в наступні роки. Оскільки стан Брюса прогресує, ми сподіваємося, що будь-яка увага засобів масової інформації може бути зосереджена на просвітленні цієї хвороби, яка потребує набагато більшої обізнаності та досліджень. Брюс завжди вірив у необхідність використовувати свій голос у світі, щоб допомагати іншим і підвищувати обізнаність про важливі проблеми”.


Брюс завжди знаходив радість у житті – і допомагав усім знайомим робити те саме.  Ми були дуже зворушені вашою любов’ю до нашого дорогого чоловіка, батька та друга в цей важкий час. Ваше незмінне співчуття, розуміння та повага дозволять нам допомогти Брюсу жити максимально повноцінним життям”, – говорять Емма і Демі та Брюсові доньки Румер, Скаут, Таллула, Мейбл і Евелін.

Фото: instagram.com/demimoore

Дивіться також:

“Кохання мого життя”: дружина Брюса Вілліса показала раритетне відео з початку їхнього роману

Демі Мур – 60 років. Історія кохання з Брюсом Віллісом

“Дуже боляче”: Ештон Кутчер вперше розповів про втрачену дитину від Демі Мур