В стилі Барбі: Віра Вонг відзначила 73-річчя і виглядала як двадцятилітня – фоторепортаж

Знаменита американська дизайнерка Віра Вонг унікальна не лише своїми культовими весільними сукнями, а й зовнішністю. Струнка, з точеними ніжками і осиною талією, довгим волоссям і витонченими рисами обличчя – здається, їй трохи за 20, а не 73 роки!

Свою природну тендітність і молодявість Віра підкреслює образами. Жінка сміливо носить короткі шорті та спіднички, кроп-топи і прозорі блузи. І свій день народження Віра Вонг святкувала, як юнка – в стилі Барбі. Море рожевих квітів, рожеві строї, торт і ігристе – і навіть волосся у іменинниці було рожевим.

У нашому репортажі – звіт про стильне і веселе свято дизайнерки.

Зал для святкування оформили живими квітами в рожево-бузкових тонах. Ввечері їх підсвітили яскраво-рожевими вогнями. “Зачарований сад”, – назвала декорації Віра.

віра вонг день народження в стилі барбівіра вонг день народження в стилі барбівіра вонг день народження в стилі барбівіра вонг день народження в стилі барбі

На святі Віра Вонг змінила два костюми рожевих відтінків. На початку вона була у перлинно-рожевому подовженому топі і шортах. Потім вбралася у топ-бандо та мініспідницю в рожевих лелітках. Голову іменинниці, тоновану в рожевий, прикрашала діадема.

віра вонг день народження в стилі барбівіра вонг день народження в стилі барбі

Торт і просекко були теж в рожевих тонах. А головною розвагою стало караоке з друзями.

віра вонг день народження в стилі барбівіра вонг день народження в стилі барбівіра вонг день народження в стилі барбівіра вонг день народження в стилі барбі

Фото: instagram.com/verawang

Дивіться також:

Свадебные платья звезд, которые создала Вера Вонг

Александра Даддаріо вийшла заміж: фото стильного вінтажного весілля

На 20 років молодший і непублічний: Надія Матвєєва розповіла про свого нового коханого (ФОТО)