В українському стилі: Роман Свечкоренко з “Холостячки” та його дружина-блогерка зіграли друге весілля (ФОТО)

Психолог і блогер Роман Свечкоренко та його обраниця, блогерка Валерія Чернецька стали чоловіком і дружиною минулими віхидними. Вони зіграли вишукане весілля, запросивши друзів-блогерів у замок Радомисль.

А от для рідних вирішили влаштувати окрему церемонію в Луцьку, на батьківщині нареченої. Це весілля відбулося сьогодні, 30 серпня, і пройшло в українському стилі.

Як в перша церемонія, ця пройшла на відкритому повітрі. Місце святкування прикрасили вишитими рушниками, глечиками і барвистими осінніми квітами.

Роман вбрався у вишиванку, а Валерія вибрала пишну коротку білу сукню фасону бебідолл, яку доповнила великим вінком із жоржинами й айстрами в кольорах вишивки на сорочці чоловіка.

Першими світлинами поділилася сестра Валерії , а також молодята на своїх сторінках в інстаграмі.

роман свечкоренко холостячка 2 весілля блогерка валерія чернецька в українському стиліроман свечкоренко холостячка 2 весілля блогерка валерія чернецька в українському стиліроман свечкоренко холостячка 2 весілля блогерка валерія чернецька в українському стиліроман свечкоренко холостячка 2 весілля блогерка валерія чернецька в українському стиліроман свечкоренко холостячка 2 весілля блогерка валерія чернецька в українському стиліроман свечкоренко холостячка 2 весілля блогерка валерія чернецька в українському стиліроман свечкоренко холостячка 2 весілля блогерка валерія чернецька в українському стилі

роман свечкоренко холостячка 2 весілля блогерка валерія чернецька в українському стилі

роман свечкоренко холостячка 2 весілля блогерка валерія чернецька в українському стилі

Рішення збирати окремо друзів і окремо родичів Роман пояснив так: “Для більшості гостей другого весілля перше не зайшло б, так само і навпаки. Бо це взагалі інший вайб свята. Людям треба створювати атмосферу, яку вони очікують і що саме для них є відпочинком”.

Фото: інстаграм

Дивіться також:

Учасник “Холостячки” Роман Свечкоренко одружився з блогеркою: перші фото

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв відзначають 20-ту річницю весілля: архівні фото церемонії

Мама Майлі Сайрус і зірка серіалу “Втеча з в’язниці” Домінік Перселл зіграли пишне весілля: фото