Вагітна Ріанна на собі показала білизну з нової колекції свого бренду (ФТО)

Співачка Ріанна, яка перебуває на останніх термінах вагітності, знялася в чуттєвій “виробничій” фотосесії. Зірка на собі показала зразок з нової колекції власного бренду білизни просто на фоні рулонів із тканинами.

Ріанна тільки одна з найзатребуваніших артисток, а й вагома персона у світі моді. Її білизна Savage X Fenty оспівує безстрашність, впевненість та інклюзивність – з актуальними фасонами і вибором розмірів проблем там немає.

ріанна вагітна друга дитина білизна Savage X Fenty

І Ріанна є ідеальним обличчям свого бренду – смілива зірка, яка оголює живіть при вагітності – чим задала новий тренд – і вдягається так, як їй зручно і як їй хочеться. Нова білизна, про яку говорить Ріанна, буде напівпрозорою, яскравою, з полиском – і це її улюблениця, зізнається зірка.

ріанна вагітна друга дитина білизна Savage X Fentyріанна вагітна друга дитина білизна Savage X Fentyріанна вагітна друга дитина білизна Savage X Fentyріанна вагітна друга дитина білизна Savage X Fenty

Нагадаємо,  ось-ось Ріанна стане мамою вдруге. В травні 2022 року вона народила первістка, сина Різзу, із репером Ракімом Маєрсом, більш відомим як ASAP Rocky. А у лютому 2023-го, відкриваючи фінальну гру Супербоул, на весь світ оголосила, що стане мамою вдруге.

Своїй сміливій звичці оголювати живіт, носити екстремальні міні та показувати білизну Ріанна не зрадила, і виношуючи друге дитя. Ба більше, стала обличчям лінійки чоловічих аксесуарів Louis Vuitton, створеною новий креативним директором, музикантом Фаррелом Вільямсом.

Фото: instagram.com/badgalriri

Дивіться також:

Найстильніші образи вагітної Ріанни (ФОТО)

Співак Фаррел Вільямс зняв вагітну Ріанну в кампейні Louis Vuitton (ФОТО)

Родинний портрет: Ріанна з A$AP Rocky та 9-місячним сином знялися для Vogue (ФОТО)