Валентина Хамайко вийшла заміж після 18 років цивільного шлюбу (ФОТО)

Телеведуча “Сніданку з 1+1” Валентина Хамайко – офіційно дружина свого чоловіка Андрія Оністрата, з яким прожила 18 років у шлюбі і має дітей. Пара вирішила офіційно розписатися.

Про це повідомляє 1+1 у своєму фейсбуку. Вони ж показали милі світлини з церемонії, яка відбулась в одному з київських РАДСів.

Наречена була у білій довгій сукні власного бренду TAIYŌ, наречений – у костюмі.

валентина хамайко андрій оністрат чоловік весілля діти родинавалентина хамайко андрій оністрат чоловік весілля діти родина

«Коли ми почали лише зустрічатися, і в мене і в Андрія був попередній життєвий досвід, – каже Валентина. – Для нас розпис ніколи не був важливою точкою в житті. Нам було важливіше сформувати гармонійні стосунки. Ми настільки багато над цим працювали, що через 10 років спільного життя зрозуміли, що готові вінчатися. Бо у нас вже були діти і глибокі почуття один до одного».

валентина хамайко андрій оністрат чоловік весілля діти родинавалентина хамайко андрій оністрат чоловік весілля діти родина

Та у війну багато пар ухвалюють важливі і доленосні рішення. «Все вирішили спонтанно. Навіть не думали робити публічно. Думали, що можна легко зробити це в «Дії» онлайн. Але, на жаль, в застосунку можна лише зареєструватися, подати документи, проплатити збори, – каже телеведуча. – Тому звечора ми з чоловіком вирішили, що завтра в РАДСі розпишемося, бо Андрій мав їхати у відрядження на невизначений термін. Донька Соломія з іронією сказала щось таке: «Тато ще довше з цим рішенням тягнути не міг?» І ми самі на розпису багато сміялися, тому що це все було для нас незвично».

Валентина Хамайко і Андрій Оністрат розписались в новому РАГСі на Мінській, бо решта державних установ працювали лише до 17:00 і Андрій не встигав віддати всі документи. На наступний ранок їх розписали. Серед присутніх гостей лише найрідніші: рідна старша сестра Ірина, яка приїхала з синами з Відня, молодші діти Мирослава і Андрій та батьки Андрія Оністрата. На наступний день після розпису чоловік Валентини Хамайко вже поїхав у відрядження.

Фото: facebook.com/1plus1.ua

Дивіться також:

Весілля в чорному: актор Костянтин Войтенко одружився вдруге (ФОТО)

Знов наречена: Катерина Репяхова і Віктор Павлік відсвяткували річницю шлюбу в стилі поновлення обітниць (ФОТО)

Об’єднані війною: Людмила Барбір, Марічка Падалко та Валентина Хамайко розповіли про чоловіків-воїнів