Смерть актора, зірки серіалу “Друзі” Метью Перрі приголомшила весь світ. Горюють фанати серіалу – а найбільше сумують рідні та колеги-зірки, які мали щастя бути знайомими із ним.

Нижче – кілька душевних і щирих спогадів про Метью Перрі – розумного, чарівного, веселого і доброго. Яким ми всі його пам’ятатимемо.

метью перрі
Дженніфер Еністон у ролі Рейчел Ґрін, Девід Швіммер у ролі Росса Ґеллера, Кортні Кокс Аркетт у ролі Моніки Ґеллер, Ліза Кудроу у ролі Фібі Буффе, Метт Леблан у ролі Джої Тріббіані, Метью Перрі у ролі Чендлера Бінґа

“Метті завжди був найвеселішою людиною в кімнаті. І найдобрішим. Він був дуже добрим, – каже акторка Алісса Мілано. – Метті, пам’ятаєш, як ми ходили грати в бінго в ту церкву в долині? Ти змушував мене сміятися таким болючим сміхом. Сміх до сліз. Ти змушував мене плакати-сміятися. Мої співчуття всім, хто його любив”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Alyssa Milano (@milano_alyssa)

“Мій найстарший друг. Ми всі любили Метью Перрі, а я особливо. Щодня. Я любила його беззастережно. А він мене. І я розбита. З розбитим серцем. Солодких снів, Метті. Солодких снів”, – горює модель Сельма Блер.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Selma Blair (@selmablair)

“Я познайомилася з Метью Перрі в 1993 році на театральному фестивалі у Вільямстауні, штат Массачусетс. Ми провели там більшу частину літа, граючи п’єси. Він був такий кумедний, такий милий і з ним було дуже весело, – згадує акторка Гвінет Пелтроу. – Ми їздили купатися в струмках, пили пиво в барі місцевого коледжу, цілувалися в полі з довгою травою. Це було чарівне літо. Він знявся в пілоті “Друзів”, але той ще не вийшов в ефір. Він нервував, сподіваючись, що його великий прорив не за горами. Так і сталося. Ми залишалися друзями деякий час, поки не розійшлися, але я завжди була рада бачити його, коли ми перетиналися. Сьогодні мені дуже сумно, як і багатьом із нас. Я сподіваюся, що Метью нарешті знайшов спокій. Справді сподіваюся”.

метью перрі
Актори серіалу “Друзі” – Девід Швіммер, Метт ЛеБлан, Метью Перрі

Це так сумно. Нам не вистачатиме твоєї усмішки,  – каже Девід Бекхем. – Дякую за всі твої жартики, Чендлере Бінгу”.

метью перрі
Ліза Кудроу, Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Девід Швіммер, Метт Леблан та Метью Перрі із телеведучим Джеймсом Корденом

“Я пам’ятаю, що була у захваті від того, що познайомилася з природженим талантом, коміком і блискучим актором. Це трагедія – втратити тебе так рано, спочивай з миром, дорогий Метью… Ти подарував стільки радості і сміху багатьом”, – сумує герцогиня Йоркська Сара Фергюссон.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sarah Ferguson (Fergie) (@sarahferguson15)

 “Так сумно чути новину про його смерть. Він був неймовірно талановитим коміком і прекрасною людиною”, – каже модель і акторка Елізабет Герлі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Метью Перрі назавжди: кращі фото актора в молодості

“Вдячний, що живий”: зірка “Друзів” Меттью Перрі розповів про тяжку хворобу і залежність

Кортні Кокс – 59 років: неправильна голлівудська зірка

Девіду Швіммеру – 56 років: як склалося життя Росса з “Друзів”