Він пішов виручати своїх: Алла Мазур повідомила про загибель племінника на війні

Війна принесла горе в родину телеведучої Алли Мазур. На фронті, у бою під Червонопопівкою на Луганщині, загинув захищаючи Україну її племінник Олександр Сірий.

Щоб розповісти про його подвиг і вшанувати героя, Алла поділилася спогадами про нього та світлинами чоловіка у соцмережах.

“Цей усміхнений воїн з добрим поглядом – наш Саша. Олександр Сірий. Син моєї двоюрідної сестри Гані, мій племінник. 10 квітня Саші виповнилося 32. 16 травня він загинув.

ала мазур племінник олександр сірий загинув війна
Олександр Сірий, загиблий герой, племінник Алли Мазур

Саша не був професійним військовим. Він зводив будинки, виготовляв дахи, допомагав людям створювати їхній новий щасливий світ і затишок… Але коли довелося взяти до рук зброю, щоб цей мирний світ і затишок захищати – не сховався, пішов до війська”, – каже Алла Мазур.

“Двометровий красень, який завжди готовий був кинутися на допомогу… Він пішов виручати своїх і того дня: хоча мав уже йти на ротацію. «Але хлопцям треба помогти» – пояснював сестрі… З того бою він не повернувся.

ала мазур племінник олександр сірий загинув війна
Олександр Сірий

Саша не вважав себе героєм – але для нас він таким є. Бо кинувся виручати і підтримувати не тільки побратимів з 2-го батальйону 25-ї бригади ЗСУ. Він затулив собою нас усіх. Всю родину. І такі, як наш Саша – рятують нині всю Україну. Тому – вклоняюся низько своїй сестричці Гані, що виховала гідного сина, справжнього відважного чоловіка.

ала мазур племінник олександр сірий загинув війна
Олександр Сірий

Обіймаю подумки і поділяю велетенський біль всіх мам, тат, братів і сестер, які не дочекались найрідніших з фронту. Молюсь, щоб захистило Небо наших воїнів, хто залишається під вогнем. І нехай кара Господня наздожене тих російських убивць, хто забрав життя нашого Саші і тисяч його побратимів.Світла памʼять нашим героям! Вірю: разом з нашими Ангелами-охоронцями – на небі і землі – переможемо”.

Наші щирі співчуття.

Фото: instagram.com/allamazurofficial

Дивіться також:

Андрій Федінчик повернувся до Наталки Денисенко і сина з фронту: емоційні фото

На фронті загинув актор “Ліги сміху” Роман Іваненко

Орландо Блум, Олександр Педан і пес Патрон провели освітній квест для дітей в Ірпені (ФОТО)