Вперше за рік обійняв рідних: Дмитро Дікусар побував у відпустці з фронту

Торік Дмитро Дікусар став одним із тих артистів, хто залишив творчість заради захисту батьківщини. Чоловік має багато роботи в армії, на зв’язок із прихильниками виходить нечасто. І після кількамісячної паузи, з кінця січня, нарешті дав про себе знати.

Дмитро розповів в інстаграмі, що нещодавно побував у короткому звільненні вдома. Поділився про своє сприйняття тилового життя та розповів про висновки, які зробив.

“Вперше за рік обійняв рідних і подякував Богу за це. Відверто, на гражданці відчув себе дискомфортно. Повернувся на службу”, – коротко і по-армійськи чітко каже Дікусар.

дмитро дікусар служить зсу
Дмитро Дікусар у відпустці вдома, травень 2023 р.

Та Дмитро нікого не засуджує – тільки просить пам’ятати про головне. “Живіть, радійте життю, любі українці, але не забувайте, яку ціну за це заплатили і платять ті, хто цінує ваше життя більше за своє. І дякую, що невтомно допомагаєте Збройним Силам! Без вас, любі, ми би не дочекались обіцяного озброєння!”

“Україна є і буде вільною!” – щиро вірить чоловік.

дмитро дікусар служить зсу
Дмитро Дікусар – військовослужбовець ЗСУ, січень 2023 р.

Чин Дмитра і його позиція викликають безумовну повагу – зокрема і з боку його зіркових друзів. “Пишаюсь тобою, мій друже. Хай всесвіт береже тебе. Продовжуй бути прикладом”, – зичить Максим Чмерковський.

Фото: instagram.com/dikusar_dmitriy

Дивіться також:

Андрій Федінчик повернувся до Наталки Денисенко і сина з фронту: емоційні фото

“Виграють логістика та розум”: Андрій Хливнюк про творчість і роботу на фронті

Орландо Блум, Олександр Педан і пес Патрон провели освітній квест для дітей в Ірпені (ФОТО)