Акторка Дарія Рибак, зірка серіалу “Папік“, виходить заміж. І завдячує цьому проєктові «100 тисяч хвилин разом».

Про це Дарія розповіла в інтервʼю «Життя відомих людей» і розкрила подробиці знайомства з чоловіком. «Так, саме цей серіал став таким доленосним у моєму особистому житті, бо ми з ним познайомились саме на цьому проєкті», — поділилася актриса.

Розповіла вона і про деталі заручин. «Це було на мій день народження. Він просто сказав: “Вибач, будь ласка, я зараз без особливого подарунка. Але в мене дещо для тебе є”. І просто дістав з кишені таку пластмасову каблучку від якоїсь пляшки. Не знаю, де він її знайшов. Але потім мені було дійсно дуже важливо, щоб моя каблучка була саме українського виробництва. І в мене були свої деякі побажання. Тому пройшов деякий час до того моменту, коли я отримала саме от цю свою каблучку, яку зараз ношу».

дарія рибак папік 100 тисяч хвилин разом заміж чоловікдарія рибак папік 100 тисяч хвилин разом заміж чоловік

І якщо обручку Дарія показує залюбки, то свого нареченого ніде не світить. Причому це побажання самого чоловіка: «Просто він людина абсолютно не публічна. Він лінійний продюсер. Теж працює в кіно, але не дуже любить публічність. Я поважаю його вибір, тому він у моєму інстаграмі з’являється тільки зі спини».

дарія рибак папік 100 тисяч хвилин разом заміж чоловік

Наразі Дарія не поруч зі своїм коханим. Поки наречений в Україні, актриса разом із родиною перебуває у своїх родичів у Румунії. «Нам тут добре. Нам допомагають. У нас є дах над головою. І ми всі разом — і мама, і тато, і сестра. Але все одно не почуваюся вдома».

Та навіть за кордоном Рибак без діла не сидить. Вона допомагає Катерині Осадчій із її соціальним проєктом «Знайти своїх»: «Я до них доєдналися ще в березні, коли виїхали з Києва. Ми були в Моршині. Зараз я вже в головному офісі. В мене є свої дівчата, свої волонтери. І ми займаємось саме обробкою та публікацією тих заявок, які люди надсилають нам у бот. Ми це все обробляємо і публікуємо безпосередньо на канал».

Подивитися серіал «100 тисяч хвилин разом» можна на телеканалі ТЕТ з 26 вересня з понеділка по четвер у вечірньому ефірі.

Фото: instagram.com/dashiki_rybak

Дивіться також:

Учасник “Холостячки”-2 одружується із хлопцем (ФОТО)

Блейк Лайвлі і Раян Рейнольдс стануть батьками вчетверте: фотодоказ

Віра Кекелія розсекретила ім’я новонародженого сина: “Воно нас переслідувало”