Учасник другого сезону проєкту “ХолостячкаАндрій Хветкевич, чемпіон-фрідайвер і підводний фотограф, рік тому боровся за серце Злати Огнєвіч. Його називали одним із фаворитів, та до фіналу Андрій не дійшов.

І сьогодні чоловік зробив камінгаут: він кохає хлопця. “Довгий час я керувався стереотипами і не був чесним перед собою. Протягом останнього року я багато думав і розмірковував над собою, і нарешті я готовий поділитися з усіма вами своєю правдою. Я знаю, що ви мене любите, і я сподіваюся, що ви мене підтримуєте. Я знаю, що у вас можуть бути запитання (бо у мене точно були). У будь-якому випадку, я такий який є, і я вчуся приймати і любити себе”, – написав Андрій в “Інстаграмі” під романтичною світлиною із підводним цілунком із хлопцем.

холостячка андрій хветкевич камінгаут одруження

Із молодиком на фото у Хветкевича все серйозно. “Нещодавно він сказав «Так», і сьогодні ми їдемо у невелику відпустку до Європи, щоб відсвяткувати наше заручення та його день народження”, – зізнався Андрій.

Ведучі та інші хлопці-учасники “Холостячки” висловили Андрієві свою підтримку. “Бро, я очень рад за тебя! Пофиг на стереотипы, главное, чтобы то был счастлив! И вы были счастливы!! Уважаю за смелость”, – висловився Васко Младенов. “Дуже сміливо! Будь щасливий, бро”, – підтримав Олексій Трегубенко. “Найщиріші вітання! Радості та кохання!” – порадів Григорій Решетник.

Фото: instagram.com/diveeasy

Дивіться також:

Андрій Рибак із «Холостячки» вирішив одружитися із суперницею Ксенії Мішиної (ФОТО)

Фаворит «Холостячки» Олексій Тригубенко вперше показав кохану дівчину (ФОТО)

«Я люблю свою Тіну й досі»: Тарас Цимбалюк розповів про розлучення

Ми хочемо дітей: Євген Кот і Наталя Татарінцева розповіли про народження та усиновлення