Тарас Цимбалюк, один з топових українських акторів, у липні 2022 року мав святкувати річницю весілля з Тіною Антоненко. Однак в червні пара оголосила про розлучення. Що саме стало причиною, називати не хоче. Каже: «З поваги до Тіни»:

Втім, багато інших деталей про розлучення, свої почуття і життя в реальності війні Тарас розповів у гостях інфотейнмент-шоу «Життя відомих людей».

«Це все неприємно, важко. Просто повинен пройти час. Ніяких ключів до цього немає, щоб це все різко вимкнулося», – говорить Цимбалюк про розлучення.

До нових стосунків Тарас не готовий. Ба більше, ЖВЛ зізнався, що все ще має почуття до дружини, з якою офіційно не розлучився: «Я люблю свою Тіну ще й досі. Мені не потрібні нові стосунки зараз. Чесно скажу, що просто, мабуть, нам треба час, щоб ми одне одного взагалі не бачили», — поділився актор.

тарас цимбалюк дружина розлучення

Перші місяці війни разом із дружиною перебував у рідному місті актора Корсунь-Шевченківському. Згодом повернулися в Київ. Та перші тижні тих подій згадують із жахом, бо рідні Тіни були у Маріуполі: «Не було кілька тижнів зв’язку. Тіна дуже переживала, звичайно, я навіть не можу зрозуміти, наскільки вона переживала. Вони страшно вибиралися на свій страх і ризик. Мама з бабусею сіли в машину, по мінах, по всьому. Розуміли, що вже тягнути немає куди», — розповів Тарас.

До великої війни графік Тараса був розписаний на два роки вперед, а тепер він — безробітній. Актор сподівається, що український кінематограф відновиться, будуть нові ролі та проєкти. Та головне: без російських акторів. «Я з 14 року знімався з москалями аж бігом, і якось я до цього звик. Ми разом бухали, висіли, ми були друзями! Хтось, у когось хрестив дітей. Ну, а як по-іншому, коли люди тут живуть десятиріччями? Звичайно, тепер мені соромно. Я б зараз не знімався в кліпі “Ленінград” і у серіалі “Останній Яничар”. В мене була головна роль. Я б цього зараз не допускав».

Фото: надані телеканалом ТЕТ

Дивіться також:

“Життя з тобою нагадує кіно “Форсаж”: Ілона Гвоздьова привітала чоловіка із річницею рідкісними фото

Ми хочемо дітей: Євген Кот і Наталя Татарінцева розповіли про народження та усиновлення

“Він завжди був поруч”: Ксенія Мішина розповіла про новий виток стосунків із Еллертом

“Мені заважає популярність”: Євген Клопотенко розповів про особисте життя і дівчину мрії