Зірка “Володаря перснів” Елайджа Вуд став батьком вдруге

Актор Елайджа Вуд, неперевершений Фродо Беггінс у “Володарі перснів“, став батьком вдруге. Про це він повідомив в інтерв’ю для Wall Street Journal.

Причому секрет про появу іще однієї дитинки він приховував довго. А відкрив його просто і буденно: на запитання, о котрій і як починається його ранок, Елайджа  відповів, що змушений вставати рано, адже має двох маленьких дітей, а саме трирічного сина і доньку, яка народилася 14 місяців тому.

Мама дітей 42-річного Елайджі Вуда – його цивільна дружина, 31-річна данка Метте-Марі Конгсвед. Вона також пов’язна зі світом кіно, але лишається по той бік кінокамери – вона продюсерка.

елайджа вуд фродо беггінс володар перснів дружина діти
Елайджа Вуд і його цивільна дружина Метте-Марі Конгсвед, 2019 р.

Як назвали дівчинку – таємниця. Елайджа Вуд, мабуть один із найбільш потайливих зірок у плані особистого життя. А от старшого хлопчика пари звуть Еван.

Говорячи про ранок із дітьми, Елайджа каже, що любить ранні підйоми і готує сніданок для родини – вівсяну кашу з різними добавками, арахісовим маслом і фруктами — бананами, яблуками, ожиною. “Я також дуже люблю залити йогуртом вівсянку або мюслі на ніч“, – ділиться Вуд.

А от особисті світлини він не показує – акаунт актора в інстаграмі приватний. “Я хотів мати можливість ділитися фотографіями, які я не бажаю показувати усьому світу. Не те щоб я показував щось секретне – я просто потайлива людина”.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі вперше показали четверту дитину (ФОТО)

Деніел Редкліфф вперше стане батьком

Орландо Блум, Олександр Педан і пес Патрон провели освітній квест для дітей в Ірпені (ФОТО)