Зробити шкіру більш гладенькою і сяйливою, фігуру стрункішою, а тіло доглянутим можна за допомогою косметики, спорту і косметичних процедур. Проте шлях до кращої версії себе можна суттєво пришвидшити і полегшити. Адже існують неочевидні засоби, які працюють на красу і гарне самопочуття. Варто просто поглянути на свою мету під іншим кутом і додати до звичайної рутини кілька кроків.

Обличчя: не тільки захист від сонця

Найбільш виграшна антивікова тактика – попереджувати появу зморщок. Саме тому головним засобом в літній сезон є різноманітні сонцезахисні креми, спреї і сироватки. Бо наслідком нехтування протисонцевою косметикою може бути і поява зморщок, і огрубіння шкіри, і поява пігментних плям, а то й гірше – розвиток раку шкіри.

Та не всі знають: зробити антивікову профілактику більш ефективною і розумною можна, додавши до повсякденного догляду креми-антиоксиданти і, головне, вітамінні комплекси з антиоксидантною дією. Антиоксиданти посилюють стабільність УФ-захисту і захищають ДНК від пошкоджень клітин шкіри вільними радикалами.

 

для краси для волосся від віипадіння для шкіри схуднення вітаміни добавки неочевидні засоби краси що робити

Під впливом зовнішніх факторів, а сонце найактивніший з них, здорові молекули й атоми шкіри позбавляються одного з парних електронів: утворюється вільний радикал. В пошуках заміни втраченому електронові така клітина зв’язується з неураженими клітинами шкіри, відбирає в них електрон – і так нескінченно. Вражається структура шкіри, порушується синтез колагена та еластина.

Що є антиоксидантом? Найпотужніші – вітаміни А, С і Е, а також коензим Q10. Їх можна знайти і окремо, і в складі збалансованих комлексів, як-от АЕвіт Преміум. Ця дієтична добавка є додатковим джерелом антиоксидантів. Вітаміни А, Е  запобігають передчасному старінню, біотин бере участь у синтезі колагену, важливого для міцності і краси шкіри, волосся і нігтів, цинк має антибактеріальну дію, а коензим Q10 слугує щитом від УФ-випромінювання.

 

Волосся: не тільки кератинове вирівнювання

Звісно, щойно волосся стає тьмяним, надто пористим і неслухняним, січеться і погано вкладається, найочевиднішим виходом здається кератинове вирівнювання, процедура ботоксу для волосся чи інші перманентні салонні маніпуляції. Та це програшна стратегія, хоч миттєвий результат і порадує. Бо жодна з подібних перманентних процедур не є лікувальною, а створена суто задля візуального ефекту.

Якщо стан волосся, а часто разом з ним також шкіри і нігтів, не задовольняє, треба діяти як Залужний: грати в довгу і бити точно в причину проблеми. А саме додати до раціону Біотин-КВ. Біотин (його можна зустріти і під іншими назвами – вітамін Н або вітамін В7) є життєво необхідним для нормального росту і розвитку клітин. Він бере участь у жировому обміні, покращує функції нервової системи і є джерелом сірки, яка необхідна для синтезу головного структурного білка людського тіла, колагену. Саме завдяки колагену шкіра, волосся і нігті мають гарний вигляд. Та важливі і перші дів функції біотину, бо порушення ліпідного обміну своєю чергою сприяють випадінню волосся, як і одвічні нерви. А Біотин-КВ діє на кількох “фронтах”.

Очі: не тільки крем

Кажуть, очі видають вік? Не тільки: а ще недоспані в тривозі ночі, години, проведені в екрані в пошуках новин, та пережиті хвилювання. У шкірі навколо очей менше, ніж загалом на обличчі, сальних і потових залоз, а тому всі стреси проявляються передовсім в цій ділянці. Тож використовуйте креми для очей з вітамінами, есцином, керамідами, рутином чи кофеїном регулярно, і хоча б з невеличким самомасажем, постукуючи по шкірі кінчиками пальців.

 

для краси для волосся від віипадіння для шкіри схуднення вітаміни добавки неочевидні засоби краси що робити

Але зовнішні прояви у вигляді почервоніння ока і набряклості шкіри навколо нього можуть свідчити і про внутрішню проблему, яка потребує інакшої стратегії вирішення. Стрес, багато часу в екранах комп’ютера чи смартфона, пил, сонце легко можуть спричинити синдром сухого ока: коли кліпаєш – і здається, в очі піску насипали. Це ніби дрібничка, а жити заважає, а з часом може ще й до запалення призвести – де вже там говорити про красу. В пригоді стануть офтальмологічні мазі та розчини, створені для полегшення синдрому «сухого ока». ГІЛАЙС® – 0,4 % офтальмологічний розчин гіалуронату натрію, що забезпечує змащення, зволоження та захист ока,  швидко допомагає зняти відчуття сухості і печіння. Його можна крапати хоч вранці, хоч на ніч, хоч посеред дня.

 

 

А  стерильна офтальмологічна ізотонічна мазь ГІЛАЙС®КЕА  – суто нічний засіб: вона утворює на поверхні ока захисну плівку, яка притягує та утримує молекули води, щоб нормалізувати природні захисні функції очей.

 

Тіло: не тільки масаж

На якість тіла ефективно впливає масаж. Якщо не в спеціаліста, що дуже бажано, то навіть самомасаж, особливо зі шкребком гуаша та застосуванням цілющих олій. Пружна шкіра і підтягнутий силует стануть винагородою за чималі старання. А суттєво пришвидшити омріяну мету допоможе подолання внутрішнього запалення, спричиненого розбалансуванням метаболічного обміну. Адже целюліт – наслідок саме такого запалення.

В цьому добре зарекомендував себе куркумін з його потужними антиоксидантними властивостями. Найліпше – у комплексі з амінокислотами та мікроелементами, що регулює обмін речовин і покращує травлення, тонізує, притупляє відчуття голоду і збільшує енергійність, як Стифімол Плюс. Крім куркуміна, L-карнітина і L-тирозина для контролю апетиту і вироблення енергії, він містить екстракт гарцинії камбоджийської, який придушує відкладання жирку і знижує утворення холестерину. Точені ніжки і скульптурні руки від поєднання масажу гуаша і Стифімол Плюс – неминучий результат.

Фігура: не тільки спортзал

Формула ефективного схуднення проста: витрачати більше калорій, ніж отримуєш із їжею. Як і формула красивого тіла: харчуватися якісно і навантажувати м’язи спортом. В теорії все ясно – а що ж на практиці? А на практиці навіть дисциплінованим і мотивованим в нашій новій реальності з тривогами на всю ніч і постійними стресами важко знайти сили на зал, пішу прогулянку чи бодай зарядку. Внутрішні резерви потребують поповнення, тож багато хто звертається до дієтичних добавок.

Якщо мета – не просто скорегувати  метаболічні процеси в організмі, щоб схуднути, а підвищити енергетичні ресурси при розумових і фізичних навантаженнях, потрібен комплекс з амінокислотами, як-от Квадевіт Актив. L-карнітин в його складі – амінокислота, яка утворює енергію для роботи всього організму, L-тирозин сприяє зменшенню відкладення жирів, таурин – для нормалізації ліпідного обміну та роботи печінки, вітаміни А, С та Е – потужні антиоксиданти, рутин зміцнює судини. А отже, і сили на спорт знайдуться, і самопочуття покращиться швидше та ефективніше.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Щоб очі сяяли: 5 секретів догляду і макіяжу

Що таке синдром сухого ока та як його позбутися