Помада у формі серця: Mary Kay підтримує жінок у благодійному проєкті

Жовтень – місяць підвищення обізнаності про рак молочної залози та його профілактику. Зараз приділити увагу собі і надихнути на це рідних та подруг особливо важливо – всі ми наразі більше переживаємо про країну, аніж про себе.

Для Mary Kay допомога жінкам в реалізації іхнього потенціалу, від здоров’я до бізнес-талантів, – основа ДНК. Тому багато років у жовтні бренд ініціює благодійний проєкт, щоб зібрати кошти для жінок, які лікуються від раку грудей.

Для цього Mary Kay оголошує про запуск нової спеціальної благодійної продукції 2022 року – Помади для губ у формі серця у двох відтінках – «Сміливий Рожевий» та «Улюблений Нюд». 40 гривень від продажу кожної помади перераховуються на підтримку програми реабілітації жінок, що зіткнулися з раком грудей.

mary kay благодійність рожевий змінює життя помада 2022

Зволожувальна формула Помади для губ у формі серця, Mary Kay ніжно піклується про ваші губи, а яскравий колір з вельветовим матовим покриттям чудово доповнить ваш образ. Вишуканий матовий фініш, легка і ніжна оксамитова текстура, відтінки, що пасують холодним та теплим підтонам шкіри, а також легке ковзання та зволожувальна формула з вітаміном Е – вже аргумент задуматися про оновлення косметички. А усвідомлення, що це допоможе іншим жінкам, надихає.

Підтримати ініціативу та придбати благодійну помаду можна з 1 жовтня по 31 грудня 2022 року через б’юті-експертку Mary Kay або на сайті marykay.ua.

mary kay благодійність рожевий змінює життя помада 2022

Нагадаємо, в Україні благодійний проєкт «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» від Mary Kay підтримує жінок вже понад 18 років. В рамках ініціативи українське відділення бренду пропонує жінкам, які перенесли операцію з видалення злоякісної пухлини молочної залози, безкоштовно пройти програму реабілітації. Програма була розроблена Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

Завдяки комплексу медичних процедур та консультаціям з провідними фахівцями й психологами жінкам вдається відновити фізичний та психологічний стан. За час існування програми на реабілітацію для майже 1500 українських жінок з 2004 року перераховано вже понад 5 мільйонів гривень. Проєкт «РОЖЕВИЙ ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ» повністю фінансується за рахунок зібраних коштів від продажу спеціальної продукції Mary Kay.

Крім того, бренд розробив пам’ятку для самообстеження за допомогою підказок. Регулярно проводьте самоогляд, відвідуйте лікаря для обстеження молочних залоз раз на рік. Проконсультуйтеся про необхідність проведення мамографії. Всі ці кроки допоможуть попередити хворобу. Бо рак грудей, найрозповсюдженіша форма захворювання серед жінок, є виліковним у більшості випадків завдяки діагностуванню на ранніх стадіях.

Дивіться також:

Мэри Кэй Эш: невероятная история жизни основательницы Mary Kay

Світлана Тарабарова і український бренд VOVK допоможуть перезимувати вимушеним переселенцям

Люк Скайвокер збирає армію дронів для ЗСУ

5 хитов Mary Kay, которые нужны в каждой косметичке