Люк Скайвокер збирає армію дронів для ЗСУ

Це звучить фантастично, але це чиста правда: Люк Скайвокер, а точніше, виконавець цієї культової ролі, актор Марк Гемілл, збирає кошти на дрони для ЗСУ. Він доєднався до ініціативи UNITED24 в межах проєкту “Армія дронів“.

“Маю за честь стати амбасадором “Армії дронів” та допомогти президенту Зеленському і народові України у будь-який можливий спосіб”, – написав Марк у “Твіттері” і показав момент відеозв’язку з українським президентом.

Володимир Зеленський особисто подякував акторові під час цієї відеорозмови: “Світло переможе темряву. Я в це вірю, і в це вірить наш народ. Дякую, що ви очолили складну місію – бути першим амбасадором, який допомагатиме Україні збирати кошти на підтримку наших захисників, на “Армію дронів”.

марк гемілл армія дронів united24
Марк Гемілл у ролі Люка Скайвокера у фільмі “Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь”

Справді, дроні – очі армії, запорука вдалого контрнаступу і безпеки бійців. Тому проєкт “Армія дронів” від фандрайзингової платформи UNITED24, Генерального штабу ЗСУ, Міністерства цифрової трансформації та Держспецзв’язку, такий важливий. Він акумулює кошти на системну закупівлю безпілотників, їхній ремонт і навчання пілотів. В рамках проєкту ЗСУ вже отримали 986 безпілотників.

Марк Гемілл – далеко не єдина зірка-амбасадор UNITED24 світового рівня. Лієв Шрайбер і Барбра Стрейзанд, Imagine Dragons і Андрій Шевченко – всі вони стоять за Україну.

Фото: кадр із фільму “Зоряні війни. Останні джедаї”, кадр з фільму “Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь”

Дивіться також:

Марк Хэмилл: проклятие “Звездных войн”

На фронті загинув зірка українського балету Олександр Шаповал

“Він там, де має бути”: Ада Роговцева розповіла про онука в ЗСУ в день його народження