Співачка Світлана Тарабарова стала зірковою амбасадоркою дуже корисної і життєво необхідної ініціативи. Насувається зима, і особливо тяжко буде вимушеним переселенцям. Тож благодійний фонд «Запорука» та бренд жіночого одягу VOVK допоможуть перезимувати 100 родинам, забезпечивши їхні прихистки найпотрібнішим взимку – дровами.

Ініціатива «Ділись теплом» передбачає збір коштів на гуманітарну допомогу для громад Черкащини та Полтавщини. Саме вони стали надійним тилом для українців, яких війна позбавила рідної домівки. За даними Полтавської та Черкаської ОВА, станом на літні місяці в областях проживає майже 300 000 вимушених переселенців.

«У кожного з нас стільки тепла, що вистачить на всіх в найсуворішу зиму. Я знаю, разом ми зігріємо тих, хто цього особливо потребує, не тільки своєю увагою, турботою, любов’ю, а й цілком практичними речами: светрами, пледами, спальниками, дровами — всім тим, що несе тепло», – переконана співачка Світлана Тарабарова.

Долучитися до допомоги можна через пряму пожертву у благодійний фонд “Запорука”. А можна – модним способом. «Ми точно знаємо, що українці не дадуть змерзнути одне одному. Здійснюючи покупку в VOVK, ми спільно допомагаємо опалювати будинки вимушених переселенців на Черкащині та Полтавщині», – підказує PR-менеджерка бренду VOVK Марія Тригуб.

«Ми плануємо залучити донати на закупівлю дров для обігріву осель 100 родинам вимушених переселенців. Вартість опалення одного будинку в зимовий період — 8 000 грн. Саме стільки коштує комплект дров», – розповідає засновниця та президентка благодійного фонду «Запорука» Наталія Оніпко.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Гуморист Марк Куцевалов пройшов 850 км Україною, щоб зібрати гроші на купівлю “швидких”

Спеціально до Дня Незалежності: Дмитро Комаров доставив партію машин для ЗСУ (ФОТО)

Андре Тан та Федерація водного поло випустили благодійну капсульну колекцію (ФОТО)