Гуморист Марк Куцевалов пройшов 850 км Україною, щоб зібрати гроші на купівлю “швидких”

Гуморист і учасник реаліті Нового каналу «Пара на мільйон» Марк Куцевалов  винайшов оригінальний спосіб зібрати кошти на придбання трьох авто швидкої допомоги. Для цього хлопець пішки подолав 850 км Україною.

Благодійний похід гумориста тривав 18 днів. За цей час Марк Куцевалов пройшов від рідного Чорноморська, що на Одещині, до Говерли, познайомився з величезною кількістю цікавих людей та зібрав понад 2,9 млн гривень із запланованих 2,85 млн!

Марк Куцевалов благодійний похід
Марк Куцевалов на Говерлі

За пригодами Марка можна було спостерігати в Instagram та на його Telegram-каналі, саме тому він і назвав свою пригоду реаліті-походом. “Відчуття на фініші дуже приємні. А ще дуже хочеться в гарячу воду – відігрітися. Після цієї подорожі в серці точно залишаться люди, які були поряд на різних відрізках шляху, допомагали дістатися фінальної точки. Вони, ніби клей, з’єднували мою подорож”, — розповів Марк в ефірі національного телемарафону.

Марк Куцевалов благодійний похід

Зазначимо, що це не єдина ініціатива, завдяки якій Куцевалов збирає гроші на допомогу Україні. Він також бере участь у благодійних імпровізаціях.

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Спеціально до Дня Незалежності: Дмитро Комаров доставив партію машин для ЗСУ (ФОТО)

Гурт “Антитіла” допоможе дітям загиблих вояків

Тіна Кароль подарувала квартиру родині 9-річного автора “Маріупольського щоденника”