Підтягнути контури обличчя і щоки, прибрати зморшки, зробити вилиці чіткішими можна не тільки за допомогою дорогих процедур. Якщо взяти за основу відому здавна техніку китайського масажу гуаша, додати чітко вивірені руки – разючих результатів можна досягти і вдома за мінімальних затрат.
Гуаша – масаж, який виконують за допомогою спеціальних скребків. Як правило, їх виготовляють із різних мінералів та надають різної форми. Проте спеціалісти Payot, французького бренду, заснованого лікаркою родом з Одеси Надею Пайо, для скребків лінії Face Moving вибрали форму сердечка – вона ідеальна для пропрацювання контурів обличчя – і рожевий кварц.
Згідно з даними France Minéraux, французького лідера в літотерапії, рожевий кварц пов’язаний із серцевою чакрою та символізує любов. У кристалотерапії цінують його заспокійливі властивості. Крім того, рожевий кварц стимулює систему кровообігу та покращує якість шкіри, зменшує появу зморшок і проблем зі шкірою, допомагає регулювати кров’яний тиск та ендокринну систему. Це полегшує виведення токсинів із організму через надниркові залози та нирки.
Надя Пайо, натхнена балеринами, які завдяки фізичним тренуванням до старості мають ідеальні фігури, свого часу придумала тонізувальну і ліфтингову гімнастику для обличчя. Кометологи Payot поєднали її напрацювання із гуаша – і пропонують “гімнастику молодості” для обличчя з трьох кроків.
Скульптурування овалу обличчя
Працюйте увігнутою частиною скребка, рухаючись уздовж лінії підборіддя. Розгладжуйте шкіру від підборіддя до вуха. Повторіть цей рух тричі з кожного боку.
Підтягування щік
Покладіть гуаша плиском на щоку, рухайтеся по овалу обличчя, щоб підтягнути вилиці. Повторіть вправу тричі з кожного боку.
Розгладжування «гусячих лапок»
Використовуючи найтонший куточок гуаша, ведіть його від зовнішнього кута ока до лінії росту волосся, щоб розгладити «гусячі лапки». Повторіть вправу тричі з кожного боку.
Основа для масажу
Не масажуйте “сухе” обличчя – масаж гуаша виконується по косметичних оліях. Вибирайте олію за своїм типом шкіри: авокадо чи абрикосових кісточок для сухої шкіри, мигдалеву для жирної, жожоба чи обліпихову для комбінованої. Наголошуємо: потрібна базова косметична, а не ефірна олія! Щоб не морочити собі зайвий раз голову, є сенс скористатися готовими косметичними олійками.
Інший варіант – густий гель, як-от алое. Він теж забезпечить легке ковзання.
Фото: Getty Images, Payot
Дивіться також:
Нектар богів: як обрати косметику з натуральними оліями для красивої шкіри
Век красоты PAYOT: как одесситка стала первым звездным косметологом в мире
Що таке питний колаген і чому він необхідний для молодості шкіри і краси волосся