Гурт “Антитіла” випустив відеокліп на пісню «Фортеця Бахмут». Мабуть, найпотужніший за свою чималу історію: у кадрі – справжні військові 59 гаубичного артдивізіону 45 окремої артилерійської бригади і реальна, не постановочна робота української артилерії по ворожих цілях у найгарячішій точці світу сьогодні – місті Бахмут.

“Антитіла” провели три доби на предовій разом із гаубичним розрахунком, щоб зняти нове мотивуюче відео для всіх українських військових. Бахмут став одним із символів цієї війни. Пісня і кліп присвячені всім Збройним силам України і всьому українському народу, який чинить шалений опір російським окупантам. Зйомки були погоджені, скоординовані і підтримані командуванням сухопутних військ Збройних Сил України.

Снаряди із написаними на них цитатами з пісні відправляються підрозділом у напрямку ворога і знищують його, в буквальному сенсі, словами. У кліпі показані реальні влучання по реальних ворожих цілях (скупчення техніки, БК ворога) з потужної гармати, яку надали наші партнери, М777, в народі – «Три Топори». Це одна з найвисокоточніших артилерійських установок у світі.

“В кадрі також бойовий автомобіль медичного підрозділу Маестро 130 бТРО, який використовувався на бойових завданнях “Антитілами”. Головні герої кліпу зовсім не актори. А справжні воїни 45 окремої артилерійської бригади. Якогось особливого кастингу не було. До останнього моменту, допоки знімальна група не прибула на позиції, ніхто не знав, хто саме буде на них.

антитіла тарас тополя фортеця бахмут

Це реальний підрозділ, який виконував бойове завдання, знаходячись на бойовому чергуванні. Сергій Вусик з командою, прибувши на позиції, вперше в житті побачилися з хлопцями, познайомилися і одразу стали до знімань. Без прикрас, без гриму, все так, як воно є насправді, – мазут, порох, мороз, обвітрені обличчя і лють», – розповідає фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя.

антитіла тарас тополя фортеця бахмут

Майже три доби при мінусовій температурі та за несприятливих погодних умов, тривали зйомки відеороботи «Фортеця Бахмут» на справжніх позиціях під час виконання бойових завдань під Бахмутом. Під наглядом ворожих розвідувальних апаратів, БПЛА та постійною загрозою влучання по позиціям ворожими касетними снарядами, ланцетами, в наслідок контр-батарейної боротьби ворога.

«Контрбатарейна боротьба – це коли наші артилерійські позиції ворог намагається будь-яким чином знищити. Хлопці стріляють, їхню позицію виявляють з повітря, і поки йде робота, ворог намагається цю позицію “накрити”, саме тому робиться кілька пострілів, виконується поставлене завдання, відпрацьовуються цілі і максимально швидко гармата складається і переїжджає на іншу вогневу позицію», – розповідає деталі зі зйомок директор гурту Сергій Вусик.

антитіла тарас тополя фортеця бахмут

Знімальний процес розпочався заздалегідь. Разом із командуванням вибрали і узгодили визначені позиції, готувались цілі. Наступні дві доби тривали зйомки з одночасним вивченням місцевості, роботою підрозділу і знищенням ворога.

Знімальна група складаласяіз чотирьох осіб. Режисер – Віктор Скуратовський, оператор – Сергій Бандерас, фокуспулер, механік камери Юрій Коновальский, продюсер, директор гурту, музикант та військовий – Сергій Вусик.

антитіла тарас тополя фортеця бахмут

«Синхрони ми знімали вже в Києві, на Льодовому стадіоні. Це закрита локація, не для всіх, здається, там раніше не знімалися кліпи, лише дорогі комерційні проєкти. Але керівництво Льодового, почувши пісню та ідею відео, дізнавшись, для чого і ким вона робиться – надало дозвіл на зйомку і всебічну підтримку”, – розповів Тарас Тополя.

антитіла тарас тополя фортеця бахмутантитіла тарас тополя фортеця бахмут

З метою популяризації української музики закордоном, знайомства з героїчною боротьбою України, зокрема Української армії. Антитіла проведуть низку концертних заходів за кордоном. Перше місто – Лондон. Також спільно з посольством США та посольством України в Англії Антитіла візьмуть участь у важливих заходах, присвячених річниці війни.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Рок-гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ присвятив нову пісню «Повернись живим» українським воїнам (ВІДЕО)

Історія про надію та боротьбу: гурт The Hardkiss зняв емоційний кліп на пісню «Маяк» (ВІДЕО)

Святослав Вакарчук заспівав символічну пісню на легендарному Антонівському мосту (ВІДЕО)