“Голос країни-12”: хто переміг і як пройшов суперфінал (ФОТО)

20 листопада на телеканалі ТЕТ відбувся суперфінал вокального проєкту “Голос країни-12”. Через повномасштабне вторгнення росії сезон було перервано, і він завершився восени, а не навесні.

Локацією для суперфіналу стала станція київського метро Майдан Незалежності. З початку повномасштабної війни вона була закрита для пасажирів, проте стала місцем проведення концертів, вручення державних премій та запису інтерв’ю Президента.

В умовах напруженої ситуації з електроенергією у столиці творча команда організувала живлення сцени та декорацій від генераторів.

У суперфіналі телеглядачі побачили виступи суперфіналістів із команд Олі Полякової, Потапа, DOROFEEVA, а також команди “Другий шанс” народного тренера Андрія Мацоли та Олександри Заріцької.

голос країни 12 переможці суперфінал хто виграв
Ведучі “Голосу країни” Юрій Горбунов і Катерина Осадча
голос країни 12 переможці суперфінал хто виграв
Тренерка “Голосу країни” DOROFEEVA

У першому етапі своїми виступами потішили глядачів 16 учасників, але у другий етап пройшло тільки по одному учаснику з кожної команди. Так, із команди DOROFEEVA пройшов Давид Маскиса, який на початку повномасштабного вторгнення вступив до лав ЗСУ. Хлопець заспівав пісню хіп-хоп виконавця SkofkaЧути гімн“. Тренерка Давида DOROFEEVA розповіла, що на репетиції хлопець віддав їй на пам’ять свій жетон військовослужбовця та сказав, що повернеться за ним, коли України переможе в цій війні.

голос країни 12 переможці суперфінал хто виграв
Давид Маскиса

Учасником, який перейшов у другий етап суперфіналу в команді Потапа, став іподиякон Василь Палюх, який заспівав пісню Тараса Петриненка “Пісня про пісню“.

голос країни 12 переможці суперфінал хто виграв
Василь Палюх

У другий етап суперфіналу з команди “Другий шанс” пройшла збирачка фольклору Марія Квітка, яка має унікальний народний голос.

голос країни 12 переможці суперфінал хто виграв
Марія Квітка

Команду Олі Полякової в суперфіналі представляв співочий електрик та син захисника Маріуполя Сергій Соловйов.

Своїм потужним виступом потішила телеглядачів і парамедикиня Катерина Поліщук з позивним “Пташка”. Дівчина заспівала пісню “Спи маленький козачок” та зі сцени “Голосу країни” закликала до визволення усіх військовополонених з “Азовсталі”.

“Я хочу подякувати всім, хто бореться, всім, хто тримається, всім, хто співає, тому що ми маємо бути незламними як сталь. Ми повинні зробити все, щоб кожен маленький козачок і маленька козачка дочекалися свого тата, дочекалися свою маму з війни, з російського полону. Я хочу, щоб ми це зробили з вами разом і показували кожного дня і кожної хвилини, які ми незламні, як незламна “Азовсталь”. Свободу захисникам “Азовсталі”! Свободу захисникам України”,  – говорить “Пташка”.

голос країни 12 переможці суперфінал хто виграв
Катерина Поліщук “Пташка”
голос країни 12 переможці суперфінал хто виграв
Shumei

За результатами глядацького голосування, переможцем “Голосу країни-12” стала Марія Квітка. За фахом Марія фольклорист, яка до безтями закохана в етнічні українські костюми та автентичну музику. Дівчина довгий час працювала художником-костюмером. Вона змалечку любить співати, записувала забуті, автентичні пісні у бабусь на Поліссі. В її репертуарі близько 2000 унікальних народних пісень.

Марія отримала кубок переможця від проєкту “Голос країни”, а також головний музичний  суперприз від народного тренера та мецената Андрія Мацоли – запис пісні, ротація на радіо та зйомки професійного відеокліпу.

голос країни 12 переможці суперфінал хто вигравголос країни 12 переможці суперфінал хто вигравголос країни 12 переможці суперфінал хто виграв

Завершився суперфінал “Голосу країни-12” спільним виконанням легендарної пісні “Червона рута”.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

Тренери “Голосу країни” одяглися у діджитал-вишиванки з автентичними орнаментами (ФОТО)

Оля Полякова зібрала 2 мільйони гривень для військових завдяки захиснику «Азовсталі» Михайлу Діанову

“Сила козака”: переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський записав пісню на вірш Марусі Чурай (ВІДЕО)