Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський та молода співачка Даринка Луцька, вона ж DARIKA, представили спільну відеороботу на пісню «Сила козака». Її написано на вірш української поетеси та народної співачки Марусі Чурай. Ця колаборація має на меті залучити покоління артистів-початківців створювати музику українською та популяризувати солов’їну.

«Сила козака» – патріотична пісня-звернення до всього українського народу, який століттями бореться проти російського гніту. Це послання до поколінь, які полягли за Україну, та історія родини кожного захисника, який не повернувся додому. У тексті також оспівуються мами, дружини і доньки захисників, які є уособленням сили та енергії.

«Я вважаю, що саме зараз слід долучати підлітків до усього українського. Зараз ми маємо засівати так, щоб культурні жнива були через десятки років результативними. З DARIKA ми співпрацюємо не вперше, вже мали досвід спільного виступу на благодійному заході для наших захисників та захисниць. Тому коли народилась ця пісня, було вирішено заспівати її саме з представницею молодого покоління, адже, насправді, для підлітків сучасної української музики замало», – поділився LAZANOVSKYI | RIDNYI.

Враховуючи ситуацію в країні, відеокліп знімався у максимально короткий проміжок часу. Знімання тривали одним днем, з 5 ранку до 10 вечора, за цей час співаки змінили декілька образів. Зйомки відбувались на Івано-Франківщині, у Івано-Франківській філармонії імені Іри Маланюк та у Музеї етнографії Національного заповідника «Давній Галич». Однією з основних локацій відеороботи стало пшеничне поле. Здавалось б: поле багато разів з’являлось в кліпах українських артистів. Проте наразі воно стало ще одним символом нашої свободи. Ворог-загарбник знищує наш врожай, намагається змусити українців голодувати. Та українці – мужній народ, який обов’язково вистоїть та зробить усе, щоб врятувати свою працю.

сергій лазановський LAZANOVSKYI | RIDNYI Darika сила козака голос країнисергій лазановський LAZANOVSKYI | RIDNYI Darika сила козака голос країнисергій лазановський LAZANOVSKYI | RIDNYI Darika сила козака голос країни

Задля гарних кадрів разом з конем, LAZANOVSKYI | RIDNYI поборов одну із власних фобій – гіпофобію. Співак ретельно підійшов до процесу та займався з інструктором, аби не лякатись тварини. «Планувалось, що я в кліпі буду їхати на коні. Але я їх безмежно боявся. Тому рішуче прийняв цей виклик і за декілька днів до зйомки вперше їздив верхи. Це були неймовірні відчуття!”

сергій лазановський LAZANOVSKYI | RIDNYI Darika сила козака голос країни

11-річна виконавиця говорить: попри те, що вона брала участь у багатьох міжнародних конкурсах, це був її перший масштабний досвід у таких зйомках. «Мені дуже хочеться, щоб «Сила козака» полюбилась слухачам. Для когось це стане піснею дитинства, як для мене. Піснею, яка завжди нагадуватиме про ці часи. Сподіваюсь, що вона наповнить усім таким теплом, щоб війна більше ніколи не повторилась для українського народу», – говорить DARIKA.

сергій лазановський LAZANOVSKYI | RIDNYI Darika сила козака голос країнисергій лазановський LAZANOVSKYI | RIDNYI Darika сила козака голос країни

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

“Геть з України”: пісня переможця «Голосу країни-11» Сергія Лазановського б’є рекорди в мережі (відео)

“Блакитні очі”: Леся Нікітюк присвятила нову пісню загиблому на війні другу (ВІДЕО)

“За нами перемога”: нова пісня учасниці «Голосу країни-8» Zelenooka підіймає бойовий дух

Реквієм за загиблими воїнами: гурт KOZAK SYSTEM представив пронизливу пісню “Мольфар” (ВІДЕО)