Гурт Kolaba і Оксана Білозір випустили електронну версію гіта 90-х “Горобина ніч” (ВІДЕО)

Гурт Kolaba представив новий несподіваний дует. Разом із Оксаною Білозір вони дали трендове звучання її гіту 1990-х – «Горобина ніч». Новинка уже б’є рекорди переглядів у соціальних мережах.

«Наша ціль – зробити так, щоб улюблений український гіт наших батьків «Горобина ніч», зазвучав по-новому та став актуальним для сучасної молоді, – кажуть у проєкті Kolaba . – Інакше кажучи, дотримуємося нашої стратегії – давати друге дихання найкращим українським пісням. Наше гасло: «Слухай українське!».

В кліпі на оновлену «Горобину ніч» знялася й сама Оксана Білозір. За кілька днів, наприкінці травня, народна артистка України відзначатиме свій день народження, тож для співачки нове відео стало своєрідним подарунком.

Цікавість молодої хвилі українських музикантів до естради минулого – загальний тренд. Зокрема і завдяки гурту Kolaba. Саме вони дали новий поштовх і нову аудиторію пісням Іво Бобула «А липи цвітуть», Наталки Карпи «А калина не верба», і Назарія Яремчука у виконанні Діми Прокопова «Ти щаслива будеш».

Проєкт Kolaba створили львів’янин Андрій Павлеса та полтавчанин Владислав Крипак – у воєнний час, 8-го квітня 2022 року, з метою підтримки морального духу ЗСУ та усіх українців. Ще одна ціль нової команди – розвиток та популяризація української музики – шляхом колаборацій з артистами у нетипових для них стилях та створення реміксів. Крім вище згаданих, найпопулярніші гіти та ремікси Kolaba – «Пацики на моциках» і «Ой, мамо, люблю Гриця».

Також Kolaba – учасники Atlas Festival 2022, благодійного шоу «РАША, гудбай», де разом з іншими учасниками зібрали 2,5 млн. грн. на портативні електростанції для ЗСУ; переможці премії MEGOGO MUSIC AWARDS у номінації «Музика вільної країни»; медіаамбасадори «Добробат» – Відбудуємо Україну разом!»; учасники багатьох благодійних концертів зі збору коштів для захисників та захисниць України.

Фото: надані пресслужбою

Дивіться також:

Зірки естради Оксана Білозір і Роман Недзельський розлучилися після 32 років шлюбу

71 рік з дня народження Назарія Яремчука: рідкісні фото першого секс-символа української естради